کنگره نیاز به فعال و تمام وقت رهبری پس از راهول گاندی استعفای: Shashi Tharoor

Shashi Tharoor شاشی Tharoor می گوید کنگره نیاز فعال و تمام وقت رهبری است.

ارشد کنگره رهبر شاشی Tharoor است تصریح کرد تماس خود را برای پرداختن به چالش های سازمانی به آدرس رو به رشد ادراک است که این حزب شناور. زبان به بیان Tharoor و گفت: باید در رفع آن مسائل رهبری در اولویت دوباره ببخشید و رتبه و فایل از حزب. کنگره MP گفت که او همیشه حمایت از برگزاری انتخابات آزاد و عادلانه در حزب و می خواهد تازه انتخابات برای رئیس جمهور جدید و اعضای کنگره مشغول به کار کمیته.

“ما قطعا نیاز به آدرس های داخلی خود ما رهبری سوالات, شروع با آینده طولانی مدت از موقعیت کنگره رئیس جمهور و همچنین عضویت در کمیته کار,” او گفت:.

اخبار مرتبط

“من شخصا شده است صریح مدافع به صورت رایگان و شفاف انتخابات درون حزب برای این موقعیت به دلیل چنین روند به طور قابل توجهی اضافه کردن به اعتبار و مشروعیت که به نوبه خود خواهد بود حیاتی دارایی های آنها به عنوان مجموعه ای در مورد مهم سازمانی چالش های مرتبط با re-انرژی رتبه و فایل از حزب” Tharoor گفت: روزانه است.

او گفت که کنگره ضروری است برای این کشور اضافه کرد که “ما باید برای مقابله با برخی از ادراک در چشم های عمومی است که ما در حال شناور”. او گفت: “صدمه زدن به کنگره پس از چنین یک تصویر را به طور طبیعی درایو رای دهندگان نسبت به دیگر سیاسی جایگزین به عنوان نتایج حاصل از دهلی انتخابات منعکس کننده.

او گفت که این حزب در حال حاضر در تلاش برای غلبه بر برخی از سازمانی و ساختاری چالش اما عملکرد در انتخابات اخیر را روشن ساخته است که “ما نیاز به کار بیشتر برای شدت گرفتن پیام خود را در سراسر به رای دهندگان”.

وقتی پرسیده شد که در مورد کنگره فاتح در دو دوره متوالی Lok سبها انتخابات Tharoor و گفت: تا به حال برخی از درجه ای از درون گرایی و مسئولیت پذیری اشاره کرد و سپس رئیس حزب راهول گاندی تصمیم به ارائه استعفای خود به شانه شکست.

“اما در حالی که درون گرایی و مسئولیت پذیری هستند و قطعا مهم است ما نمی توانیم در گذشته زندگی می کنند برای همیشه لطفا برای. آن زمان ما با هم به جلو حرکت کند و پیدا کردن یک رئیس جمهور جدید است اولین گام مهم در جهت تحقق این هدف است.”

کنگره رئیس جمهور ارسال دروغ است خالی از Rahul استعفای پس از از دست دادن در انتخابات. به CWC در ابتدا رد استعفای خود را, اما Rahul قاطعانه بود را ادامه دهد. به CWC و سپس برداشت خود را مادر سونیا گاندی به عنوان رییس جمهور موقت.

Tharoor گفت: این ناعادلانه است انتظار می رود که سونیا گاندی را در خدمت به طور نامحدود.

“اما در پایان روز احیا کنگره ضروری است برای هند است. ما تنها حزب ملی است که می تواند چالش ایدئولوژی و سیاست های دولت بی جی پی” او گفت:.

“اما به منظور برای ما به طور موثر تحقق این مسئولیت ما نیاز به پیدا کردن خودمان جدید رئیس جمهور برای پر کردن خلاء ایجاد شده در پی راهول گاندی رفتند و ما نیاز به انجام این کار بدون هر گونه تاخیر بیشتر” به کنگره رهبر گفت:

Tharoor همچنین گفت که او مایل Rahul نشده بود استعفا داد. “اما اگر او همچنان ادامه دارد در عزم خود ما نیاز به پیدا کردن یک فعال و تمام وقت رهبری تا این حزب را به جلو حرکت می کند که ملت انتظار دارد,” او گفت:.

پس از کنگره شکست در دهلی مجمع انتخابات چندین کنگره رهبران از جمله Tharoor و Sandeep Dikshit آشکارا ابراز نارضایتی بیش از رهبری حزب شکست برای پیدا کردن یک رئيس جمهور جدید است. Dikshit حتی گفت که این حزب قادر به رهبران اما رهبران تمایلی به تصمیم گیری.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im