قانونگذاران ممکن است بازگشت به واشنگتن در این هفته در نظر گرفتن هزینه های عظیم اندازه گیری است که پر کردن یک کسب و کار کوچک کمک برنامه کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد در طول coronavirus بحران است.

رهبر اکثریت Steny Hoyer اطلاع قانونگذاران مجلس آنها ممکن است احضار به کنگره در اوایل مارس 22 به در نظر گرفتن اندازه گیری است که نهایی نشده اما در مراحل پایانی است به گفته مقامات دولت و رهبران کنگره در هر دو طرف. Hoyer قانونگذاران گفت “ثبت رای است که به احتمال زیاد” که به معنی رسیدن به حد نصاب اعضا باید در مجلس به رای گیری در مورد این لایحه است.

مجلس نمایندگان و سنا در حال برنامه ریزی نه به بازگشت به کنگره آمریکا تا مارس 4, اما میزان خسارت های اقتصادی ناشی از coronavirus را تخلیه کرده است یک $350 میلیارد برنامه ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک توقیف توسط outbreak.

دموکرات ها و جمهوریخواهان و کاخ سفید در مذاکره بوده اند یک بسته جدید برای دوباره پر کردن این برنامه است. جدید هزینه های معامله به ارزش حدود $400 میلیارد, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

قانونگذاران در هر دو مجلس امیدوار به عبور جدید هزینه های بسته بدون نیاز به قانونگذاران برای بازگشت به کنگره. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر اجتماعی فاصله دستورالعمل تا آوریل 30 و بسیاری از ایالت ها داده اند stay-at-home سفارشات ماندگار به ماه مه و ژوئن.

تشکر. توماس Massie یک کنتاکی از حزب جمهوری خواه است که به احتمال زیاد برای جلوگیری مجلس از تصویب این لایحه با اتفاق آراء موافقت و یا با صدای رای که آیا نیاز به رسیدن به حد نصاب از نمایندگان مجلس به رای دادن در فرد است. Massie و دیگر قانونگذاران می خواهند سخنران نانسی پلوسی اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری به جای به سادگی با تصویب یک لایحه بزرگ بدون قانونگذاران ثبت نام خود را در حمایت و یا مخالفت.

“اعضای بیشتر توصیه می شود که در این زمان ثبت رای موقت قانون است که به احتمال زیاد در خانه این هفته” هویر گفت: نمایندگان مجلس در روز یکشنبه ، “اعضا داده خواهد شد و اطلاع کافی در مورد زمان دقیق هر رای و زمانی که آنها نیاز به بازگشت به واشنگتن”

رئیس جمهور تهمت و Mnuchin برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با قانونگذاران جمهوری خواه در همان روز و به گفته یک معامله نزدیک است در بسته.

Mnuchin گفت: جمهوری خواهان او هنوز در حال مذاکره با دموکرات ها در بودجه اضافی برای coronavirus تست. خواستههای دموکراتیک برای $150 میلیارد دلار در دولت های اضافی و محلی بودجه و همچنین افزایش 15 ٪ برای مواد غذایی تمبر شامل نمی شود در این لایحه Mnuchin قانونگذاران گفت.

“مک کانل رهبر بسته تماس با گفتن مقننه متن و برنامه ریزی به روز رسانی ارائه خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” یک مقام ارشد ایران با رهبری مشاور گفت.

Mnuchin سی ان ان گفت این قرارداد شامل 300 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک کمک 75 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و 25 میلیارد دلار برای دولت ها به سرمایه گذاری در coronavirus تست.

“من امیدوار هستم که ما می تواند رسیدن به یک توافق که مجلس سنا می تواند با تصویب این فردا که در خانه می توانید آن را تا روز سه شنبه و چهار شنبه, ما می تواند به بالا و در حال اجرا گفت:” در دولت از اتحادیه.

مجلس سنا قرار است برای برگزاری یک طرفدار forma جلسه روز دوشنبه و می تواند با تصویب این اندازه گیری به اتفاق آراء موافقت و یا رای صدای مگر اینکه یک نماینده مجلس اشیاء.

بعدی طرفدار forma جلسه در خانه است برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس. 21 اما با Massie را بلندی اعتراض به احتمال زیاد نیست دموکرات که اجرای این اتاق خواهد بود قادر به عبور از کسب و کار کوچک کمک قانون آن است که اگر فرستاده شده توسط سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی