کنگره لوزان Covid بسته امداد برای شروع یو پی اس

“شروع یو پی اس در هند ساخته شده ترین در جهان پیچیده دیجیتال بانکی و سیستم پرداخت. اما این مایه تاسف است که حدود 10 درصد از کل سرمایه گذاری در هند شروع یو پی اس است که پایتخت هند. در نور از coronavirus همه گیر و پشتیبانی لنت توسط بسیاری از شروع یو پی اس در طول این تست زمان, دولت باید با در نظر گرفتن اعلام ویژه بسته های افزایش تخصیص سرمایه برای شروع یو پی اس” گفت: ارشد کنگره و رهبر سابق کارناتاکا وزیر RV Deshpande.

Deshpande, در یک تفاهم نامه به اتحادیه, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: با 40,000 شروع یو پی اس و 33-به علاوه تک شاخ هند به سومین شروع-upecosystem تولید بزرگ اشتغال است.

چشم پوشی منافع به دنبال

او همچنین بر وضعیت حمل و نقل هوایی, مهمان نوازی, سفر و گردشگری است که رو به آینده نامشخص به دلیل مستند و مورد نیاز یک بسته کمک مالی.

او در دو صفحه نامه ای به وزیر امور مالی Deshpande گفت: “این دلگرم کننده است که توجه داشته باشید که وزارت خود را آغاز کشت پررنگ اقتصادی اقدامات در این مواقع از طریق برنامه های مانند Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana, Covid-19 امداد بسته و از طریق مختلف دیگر نظارتی بسته های اعلام شده توسط RBI.”

در مسائل مواجه MSMEs او گفت: “RBI اعلام یک مهلت قانونی سه ماه در EMI از وام های بلند مدت از جمله OD و CC. اما متاسفانه RBI می خواهد انباشته تعلق بهره پرداخت می شود بلافاصله پس از اتمام دوره! این باعث می شود تعویق ‘مرگبار’.”

“از این رو من درخواست waiving بهره سه و تربیه به عنوان آنها (MSMEs) بزرگترین کار سازندگان اما سخت ترین ضربه با توجه به Covid-19. در حدود 90 درصد از تولید شغل در بنگاههای کوچک و متوسط. این تماس برای یک طرح محرک اقتصادی از فعال اقدامات برای افزایش اعتماد به نفس از MSMEs.”

اصرار که مرکز و RBI کار در پشت سر هم برای محرک طرح Deshpande گفت: در میان و بلند مدت اقدامات مورد نیاز فوری به منظور محدود کردن آسیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de