کنگره رهبر افزایش نمایندگان مجلس, تعلیق, اما, انتخاب جیب قیاس برگ بسیاری از مینمودم

رهبر کنگره در Lok سبها, Adhir Ranjan Chowdhury, در روز جمعه گفت: تعلیق هفت حزب نمایندگان مجلس از خانه برای اخلال در رسیدگی شد مثل ارسال یک جیب بر به پای چوبه دار تنها به panned توسط اتحادیه وزیر Pralhad جوشی که نامیده قیاس عجیب و غریب و مایه تاسف است.

چودری را جیب بر سخن گفتن به معنای انتقاد از دولت را به حالت تعلیق در کنگره اعضای چپ حزب بسیاری از نمایندگان مجلس مشخصه خجالت و دیگران در انشعابات.

استدلال در برابر تعلیق هفت اعضای کنگره باقی مانده از بودجه جلسه چودری گفت: “جب-katua ko phansi ke تخت pe ناهی chadaya ja sakta hai (یک جیب بر را نمی توان به پای چوبه دار)” و خواستار آن شدند که تعلیق یافت. او گفت: مجازات شد “نامتناسب” و باید معکوس شود.

او گفت که اعضای حزب راستا صندلی به عنوان “پاپ واتیکان” و هرگز dishonoured آن است.

چفتی کردن به Chowdhury اظهارات اتحادیه پارلمانی وزیر امور Joshi گفت: “این عجیب و غریب به مقایسه معلق نمایندگان مجلس با pickpockets. آن است که بیشتر مایه تاسف است…”

‘هیاهو بی سابقه’

توجیه اقدام علیه کنگره نمایندگان مجلس Joshi گفت: ربودن مقالات از بلندگو جدول به حال اتفاق افتاده در خانه ای که در آن سابقه بیش از 70 سال است.

با اشاره به حوادث زمانی که BJP در مخالفت Joshi گفت: رهبر سابق مخالفان در Lok سبها LK Advani را متوقف خواهد کرد و نمایندگان مجلس را از انجام هر کاری که با توجه به کرامت ،

خانه شاهد uproarious صحنه پس از بودجه در جلسه reconvened در مارس 2 با مخالفان خواستار بحث و گفتگو در دهلی خشونت که ادعا حداقل 53 زندگی می کند.

در طول بحث و گفتگو در شیوع کروناویروس در پنجشنبه یک RLP عضو ساخته شده برخی از اظهارات بحث برانگیز در برابر کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و اعضای خانواده او باعث یک واکنش قوی از اعضای کنگره.

در حالی که اعتراض به اظهارات عضو Gaurav Gogoi کشیده مقالات از بلندگو میز و پرتاب آنها را در هوا. Gogoi و شش تن دیگر از نمایندگان مجلس متوقف شد از این خانه باقی مانده از جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>