پیش از کنگره مقننه در صبح روز سه شنبه در همایش مدیران بحران شد و اضافه کار را در باغی راجستان PCC رئیس جمهور و معاون وزیر Sachin خلبان اگر چه از وزیر Ashok Gehlot خود شده اند وجود دارد هیچ استقبال سیگنال برای خلبان است. خلبان در بخشی خود را نشان داده هیچ تمایل به تسلیم کنگره رهبری را در قالب.

104 MLAs که امن شده اند در یک رفت و آمد مکرر در نزدیکی جیپور رسما به بحث در مورد اتفاقاتی که در حال حاضر در دولت است. کنگره تا به حال حتی صادر شلاق برای MLAs برای حضور در این نشست است. خلبان و 16 خود را حامی MLAs مستقر هستند در یک هتل در نزدیکی دهلی نو است.

در حالی که Gehlot شد بی به خلبان شورش مرکزی رهبران بودند که اعزام به جیپور برگزار شد و در عین حال یکی دیگر از دعوت به شورشیان.

AICC رسانه مسئول Randeep Surjewala که کمپینگ در جیپور به نمایندگی کنگره دستور بالا به عنوان یک ناظر گفت: “ما درخواست Sachin خلبان و دیگر MLAs آمده است… درب باز برای Sachin خلبان و دیگر MLAs. آنها شنیده خواهد شد و راه حل یافت. این نظم و انضباط حزب است.”

حزب دبیرکل و نماینده از راجستان KC Venugopal نیز در جیپور به نظارت بر وضعیت. AICC دبیر مسئول راجستان Avinash Pande همچنین درخواست خلبان به “تقویت دست کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و رئیس جمهور سابق راهول گاندی”. او از آنها خواست تا برای حضور در این جلسه از MLAs و حمایت از ایدئولوژی کنگره است.

اما دولت وزیر گردشگری Vishvendra سینگ یک چهره های برجسته در خلبان اردوگاه تصویری منتشر شده از 16 MLAs نشسته با هم در دهلی نو هتل. او با عنوان این ویدئو به عنوان ‘خانواده’. در پاسخ به پرسش در مورد اینکه آیا او منتظر است برای یک پیشنهاد بهتر از این کنگره به بازگشت او گفت: “چگونه می تواند به من کمک کند ؟ برای 15 نسل ما برنده جنگ و مقاومت ارائه می دهد! مغول و سپس دموکراتیک هند!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی