کنگره قفل بیش از بودجه به صورت فوری کسب و کار کوچک کمک برنامه

دموکرات ها و جمهوری خواهان نمی توانند توافق بر سر یک پیشنهاد برای دوباره پر کردن به سرعت در حال کوچک شدن صندوق برای کمک به کسب و کارهای کوچک باز بماند.

طرفدار forma جلسه سنا gaveled در داخل و خارج به سرعت در دوشنبه بدون قانونگذاران در تلاش برای عبور و اندازه گیری, که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: ضروری و مورد نیاز به نگه داشتن برنامه عملیاتی در طول شیوع کروناویروس.

Mnuchin است که به دنبال 250 میلیارد دلار اضافی بودجه فدرال برای چک حفاظت عمل می کنند. دموکرات ها می خواهید برای اضافه کردن به اندازه گیری های اضافی $100 میلیارد برای بیمارستان 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین 15 درصد افزایش در مواد غذایی تمبر مزایای.

“ما مشکلات واقعی رو به این کشور و آن زمان برای جمهوری خواهان به ترک سیاسی ذکراست با ارائه صورتحساب آنها می دانند که نمی خواهد عبور یا مجلسی و جدی گرفتن و کار کردن با ما را به سوی یک راه حل” مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات و سناتور. چاک شومر نیویورک دموکرات در بیانیه ای گفت شنبه.

دموکرات ها نیز خواستار پول در کسب و کار کوچک صندوق بود را کنار بگذارند به طور خاص برای کسب و کارهای کوچک است که به طور سنتی به سختی به دست آوردن وام.

“این عرف عام سیاست هایی که همه دموکرات ها و جمهوری خواهان می توانید در پشت” خانه تخصیص رئیس کمیته نیتا Lowey نیویورک از حزب دموکرات گفت: در C-SPAN دوشنبه. “من امیدوارم که خواهان را به حواس خود می آیند و حرکت این بسته در یک بار.”

جمهوری خواهان را متهم دموکرات از مسدود کردن یک انتقادی قبض با هزینه های غیر ضروری. این 150 میلیارد دلار در بودجه برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان $117 میلیارد برای بیمارستان ها که ارائه شد در یک 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری به قانون امضا شده در مارس 28, هنوز به اجرای آنها گفت.

“جمهوری خواهان رد دموکرات’ بی پروا تهدید به ادامه مسدود کردن کار-صرفه جویی در بودجه مگر اینکه ما مذاکره مجدد نامربوط برنامه های است که در مشابه خطر” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی کالیفرنیا از حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت. “این را نمی خواهد کنگره را در تاریخ و زمان آخرین کلمه در COVID-19 اما این مهم برنامه نیاز به بودجه در حال حاضر. کارگران آمریکایی نمی تواند به عنوان استفاده می شود سیاسی به گروگان گرفتند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im