کنگره خواسته آمیت شاه استعفای

کنگره در روز چهارشنبه خواستار استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برای ‘عظیم شکست وظیفه” پلیس دهلی برای جلوگیری مواج شورش در شهر. جلسه کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) نیز خواست دهلی وزیر Arvind Kejriwal به فعال تر در شورش-آمار مناطق.

در گفتگو با خبرنگاران پس از جلسه CWC کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی با بیان شوک در سکوت رهبری در این مرکز در حال انجام خشونت است.

“کجا بود خانه وزیر و آنچه او انجام پس از آخرین یکشنبه ؟ که در آن زمان وزیر دهلی و آنچه او انجام پس از آخرین یکشنبه ؟ چه شد که گزارش داده شده توسط سازمان های اطلاعاتی در روزهای بلافاصله پس از انعقاد دهلی انتخابات پیشرو و تا امروز ؟ چه قدرت نیروی پلیس مستقر در شب جمعه که نشانه ای روشن است که خشونت را خواهد شکست ؟ چرا بودند اضافی امنیتی به نام نه بلافاصله زمانی که آن را روشن است که این وضعیت خارج از کنترل پلیس دهلی?” سونیا پرسید در حالی که صحبت کردن در جمع خبرنگاران و پس از CWC نشست.

“وجود دارد یک برنامه ریزی توطئه پشت مستمر از سانحه, حوادث که اتفاق می افتد شده است از روز یکشنبه گذشته. این کشور شاهد این توطئه در دهلی انتخابات به عنوان خوب,” او گفت:.

به CWC ابراز نگرانی کرده که “بی سابقه ای ادامه خشونت” و به اتهام “آنها که سابقه طراحی و الگوی’. “چند تن از رهبران BJP ساخته شده التهابی اظهارات به وضوح در نظر گرفته شده برای ایجاد یک فضای ترس و نفرت. گذشته از این اظهارات ساخته شده بود در روز یکشنبه هنگامی که یک رهبر بی جی پی به یک اولتیماتوم سه روز به پلیس دهلی و هشدار داد که “پس از سه روز نیست ما چیزی’,” قطعنامه گفت.

آن گفت: عمدی انفعال از مرکز و دولت در آخرین 72 ساعت منجر به 20 زندگی بودن از دست داده است و تا کنون از جمله سر پاسبان و صدها نفر در بیمارستان های بسیاری با گلوله صدمات از جمله یک روزنامه نگار. به CWC پس از بررسی وضعیت گفت: آنچه اتفاق افتاده است در دهلی نو عظیم شکست وظیفه که تمام مسئولیت بايد توسط مرکز و به خصوص توسط خانه وزیر. آن را بر نام شاه به مناقصه استعفای خود را بلافاصله.

“رئیس وزیر و دولت دهلی نو به همان اندازه مسئول فعال نیست دولت برای رسیدن به مردم برای حفظ صلح و آرامش. آن است که جمعی از شکست دو دولت که منجر به یک تراژدی بزرگ در پایتخت را تهدید می کند که به بدتر شدن روز به روز” حزب گفت.

این حزب دیدار با رئیس جمهور Ramnath Kovind در روز پنج شنبه به تسلیم شکایت علیه مرکز. رهبران نیز تصمیم به گرفتن یک راهپیمایی صلح در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de