ساعت پس از راجستان معاون وزیر Sachin خلبان اعلام باز شورش و ادعا کرد که Ashok Gehlot دولت در دولت در اقلیت کنگره رهبر Avinash Pande روز دوشنبه گفت: 109 MLAs باید امضای نامه ای حمایت از رئیس جمهوری.

Pande تمام هند کنگره کمیته (AICC) دبیر مسئول راجستان گفت: برخی دیگر از MLAs هستند در تماس با Gehlot و آنها را نیز ثبت نامه.

او گفت: شلاق صادر شده است به تمام حزب MLAs درخواست از آنها برای حضور در کنگره مقننه نشست در 10: 30 am. “عمل خواهد شد در برابر کسانی که جست و خیز نشست” Pande گفت.

“عنوان بسیاری از 109 MLAs را امضا کرده اند در این نامه به بیان اعتماد به نفس کامل در کنگره دولت به رهبری وزیر Ashok Gehlot و در رهبری سونیا گاندی و راهول گاندی. برخی دیگر MLAs سخن گفته اند به وزیر و آنها را نیز به ثبت نامه” او به خبرنگاران گفت: در سانتی متر محل اقامت در اینجا در ساعت اندکی.

Pande گفت: BJP بود که در پشت “توطئه” برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت اما آن را تکمیل آن مدت است.

بی جی پی در تلاش است به بی ثباتی کنگره و دولت می خواهد به تکرار آنچه در Madhya Pradesh. اما MLAs به طور کامل با دولت و حزب او گفت:.

در 200 عضو راجستان مجمع کنگره 107 MLAs و BJP 72.

کنگره همچنین دارای پشتیبانی از 10 از 13 مستقل و دیگر MLAs مانند Rashtriya Lok دال (1) است که متحد خود را. کنگره همچنین در نظر Bhartiya قبیله ای حزب (2) و شاخص بهای مصرف کننده(M) (2) MLAs به عنوان حامیان آن.

غیر از آن 72 MLAs BJP را متحد Rashtriya Loktantrik حزب (RLP) دارای سه MLAs.

خلبان در روز یکشنبه ادعا کرد که Gehlot دولت در اقلیت به عنوان بیش از 30 کنگره MLAs باید “متعهد حمایت” به او.

قانونی حزب دیدار

راجستان معاون سانتی متر و کنگره رهبر Sachin خلبان است برای حضور در کنگره قانونی حزب جلسه برنامه ریزی شده برگزار می شود فردا. خلبان می گوید: Ashok Gehlot دولت در اقلیت پس از بیش از 30 کنگره و برخی از مستقل MLAs را متعهد به پشتیبانی Sachin خلبان گفت: بیانیه منتشر شده از طریق یک گروه واتساپ توسط خلبان ،

خلبان شورش و تعمیق بحران سیاسی مورد بحث قرار گرفت و در اواخر شب در دیدار رئیس جمهوری که محل که در آن پند و Randeep Surjewala حاضر بودند.

حزب MLAs و مستقل قانونگذاران بیش از حد رسیده ارشد وزیر اقامت و ابراز اعتماد به نفس در Gehlot رهبری کنگره گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی