کنگره مقصر بی جی پی برای M. P. بحران BJP مطالبات طبقه تست در مارس 16

وضعیت سیاسی در Madhya Pradesh همچنان در حالت بحران است. نشان از قدرت است به احتمال زیاد به جای در مجلس در مارس 16, ده روز پیش از رای گیری برای سه Rajya سبها کرسی از دولت برنامه ریزی شده در مارس 26.

MLAs مخالف بی جی پی و حاکم کنگره نگهداری می شوند در هتل خصوصی در Manesar و جیپور بود در حالی که شورشی MLAs کنگره در حال منزوی در بنگلور. مجمع سخنران NP Prajapati است احضار 22 کنگره MLAs که ارائه شده اند استعفا به نظر می رسد قبل از او و روشن شدن این که آیا آنها به طور داوطلبانه استعفا داد یا تحت اجبار.

در ضمن کنگره رئیس جمهور راهول گاندی گفت و با دوست خود Jyotiraditya Scindia را مجبور به پنهان کردن خود را از ایدئولوژی به کار در BJP. “این یک مبارزه با ایدئولوژی روشنی. در یک طرف این است که کنگره و بی جی پی-آر اس اس ، من می دانم که Jyotiraditya Scindia ایدئولوژی او با من در دانشگاه, من می دانم که او خیلی خوب است. او نگران آینده سیاسی خود قرار داده و خود را ایدئولوژی خود را در جیب و رفت با RSS” گاندی گفت.

او گفت که این کشور در حال رفتن را از طریق یک بحران اقتصادی و اینکه آیا کسی از تیم خود یک بلیط به Rajya سبها یا نه مسئله ای نیست. “واقعیت این است که او (Scindia) دریافت خواهد شد نه احترام دارد نه احساسات در قلب او رضایت می کنید. من یک دوستی قدیمی با Jyotiraditya,” او اضافه شده است.

اعتماد حرکت

بی جی پی و در عین حال خواستار آن شدند که کمال نات دولت باید به دنبال اعتماد حرکت در مجمع در مارس 16. “این دولت دهکدهای از دست داد اکثریت” رئیس سابق وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت: در بوپال. “از آنجا که دولت در اقلیت ما می رویم به درخواست فرماندار و سخنران برای یک طبقه test در تاریخ 16 مارس زمانی که دولت بودجه جلسه آغاز می شود” BJP ارشد, شلاق در, Madhya Pradesh مجمع Narottam Mishra گفت. “فرماندار و سخنران باید استعفا از 22 MLAs. در حال حاضر آن است تا آنها را به تماس بگیرید,” او اضافه شده است.

رئیس سابق وزیر و رهبر کنگره Digvijaya سینگ که ارائه نامزدی خود را برای مقالات Rajya سبها در روز پنج شنبه گفت: این یک بحران قانون اساسی ایجاد شده توسط BJP و گفت: این کشور باید به درک چه نوع از “دستکاری بی جی پی انجام شده است برای تشکیل دولت خود را”. “به عنوان کمال نات-جی گفت: در حال حاضر ما در حال آماده برای طبقه تست. اما باید وجود داشته باشد یک تصمیم در مورد استعفای MLAs قبل از کف آزمون” سینگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im