همه هند کنگره کمیته (AICC) در روز شنبه منصوب گجرات یدلایمخیرات patidar رزرو پوستر پسر بچه Hardik پاتل اين كار به عنوان رئیس جمهور دولت واحد با اثر فوری.

این AICC جمهور سونیا گاندی پاک انتصاب 26-سال firebrand جوانان آیکون که در این سرفصل در سال 2015 طی شدید OBC سهمیه اضطراب برای او یدلایمخیرات patidar جامعه در گجرات.

پاتل که شناور ساز و برگ به نام یدلایمخیرات patidar Anamat Andolan برای samiti (PAAS) اومدند حزب بزرگ قدیمی (GOP) در ماه مارس سال گذشته پیش از Lok سبها elelctions در حضور سپس کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در طول مبارزات انتخاباتی در دولت است.

Hardik پاتل انتصاب به عنوان رئیس جمهور دیده می شود به عنوان یک تغییر رادیکال در حزب استراتژی سیاسی برای گجرات به عنوان نگهبانان در حال حاضر نشان داده شده در حد مرگ. قابل توجه کنگره شده است شاهد یک سری از defections از آن انتخاب MLAs پس از سال 2017 مجمع انتخابات با توجه به ضعیف نگه دارید از رهبری محلی در حزب کادر.

حزب ادامه خواهد داد وقت دولت واحد رئیس Amit Chavda تا تصمیم گیری های بعدی. AICC نیز تصویب این پیشنهاد از انتصاب سه منطقه کنگره کمیته رئیس جمهور در گجرات برای سورت آناند و Devbhumi دورکا با اثر فوری.

رو خجالت از کاهش قدرت خود را از 77 (پس از 2017 گجرات سنجی مونتاژ) به 65 بیش از یک دوره گذشته دو و نیم سال, کنگره دیده می شود بازسازی روح کادر با جایگزین کردن “بی اثر” پیر سپاه پاسداران با رهبری است.

این کنگره تصمیم به انتصاب یک چهره قوی از نفوذ یدلایمخیرات patidar جامعه در یک زمان می آید زمانی که هشت شهرداری شرکت های دولتی در حال رفتن به پای صندوق های رای در ماه اکتبر-نوامبر این سال است.

ناظران سیاسی بر این باورند که در گجرات مجمع انتخابات, کنگره می تواند در حد BJP شمارش 99 در درجه اول به دلیل قوی ضد تصدی عامل به خصوص در میان جوانان بیکار کشاورزان و جمعیت روستایی. قابل توجه Hardik پاتل تا به حال به شدت مبارزه کرد و در برابر حاکم BJP در طول سال 2017 سنجی و مدیریت قوی مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de