کنگره منصوب DK Shivakumar به عنوان کارناتاکا PCC رئیس جمهور به galvanise حزب

Doddalahalli Kempegowda Shivakumar به عنوان محبوب شناخته شده DKShi و Vokkaliga مرد قوی منصوب شده است کارناتاکا پرادش کنگره کمیته (KPCC) رئیس جمهور.

Shivakumar شناخته شده است در کنگره حزب محافل به عنوان یک استراتژیست. او انتخاب شد به کارناتاکا مجلس از کنکپورا شده است و یک عضو کابینه تحت SM کریشنا Siddaramaiah و در کنگره-JDS دولت ائتلافی به ریاست HD Kumaraswamy.

Shivakumar شات ملی زمانی شهرت او در زمان مراقبت از گجرات کنگره MLAs مسکن آنها در رفت و آمد مکرر در حومه شهر بنگلور در نتیجه کمک AICC رهبر احمد پاتل را به نفع خود Rajya سبها صندلی در سال 2017. او همچنین تضمین برادرش پیروزی در سال 2019 Lok سبها انتخابات با وجود کنگره محو شدن در کل دولت است.

فعالیت های سیاسی

Shivakumar ضربه آغاز فعالیت سیاسی خود را زمانی که او را شکست داد نخست وزیر سابق HD Deve Gowda در سال 1989 از این پس Sathanur مجمع گشود. بعد از آن در سال 1999 او را شکست داد HD Kumaraswamy و Kumaraswamy همسر Anitha در Sathanur.

او در میان ثروتمندترین سیاستمداران در کارناتاکا. مالیات بر درآمد (it) در بخش جستجو محل اقامت خود را در ارتباط با اتهام مالیاتی بی نظمی در اوایل مناسبت و پس از سقوط از Cong-JDS دولت ائتلافی او در Tihar زندان برای اتهام نقش در پول شویی و فرار از پرداخت مالیات بر درآمد موارد است. او از زندان آزاد شد در 24 اکتبر 2019 زیر دادگاه عالی دهلی منظور اعطای او به قید وثیقه.

او نامیده می شوند این اتهامات را “بی اساس و با انگیزه های سیاسی” و متهم BJP دولت در مرکز فریم او را به اتهام دروغین.

دیگر حامل,

AICC Gen وزیر KC Venugopal در مطبوعات توجه داشته باشید گفت: کنگره رئیس جمهور منصوب شده است PCC جمهور و کار رئیس جمهور forKPCC. کار رئیس جمهور Eashwar Khandre, Satish Jharkiholi و Saleem Ahammed.

همراه با دولت در سطح دفتر حامل حزب کنگره منصوب شده است رئیس شلاق برای کنگره ملی هند در, Karnataka: M Narayanaswamy, MLC برای کارناتاکا شورای قانونگذاری و آجی سینگ MLA برای کارناتاکا مجلس قانون گذاری. به عنوان اعلام کرد در اوایل Siddaramaiah سابق وزیر ادامه خواهد داد به عنوان CLP رهبر و رهبر مخالفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر