کنگره AAP politicising خشونت در دهلی نو: BJP

بی جی پی در روز پنج شنبه متهم کنگره و AAP از “politicising” شورش در سرمایه های ملی و ادعا کرد که تلاش برای تحریک خشونت ساخته شده بود برای دو ماه پس از کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی به تماس برای ‘عار yaa پر’ (پایان) در ماه دسامبر سال گذشته است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر حزب رهبر ارشد بی جی پی و اتحادیه وزیر Prakash Javadekar پرسید که چرا دیگر احزاب سیاسی بودند سکوت در حمله به پلیس و مرگ از اداره اطلاعات کارمند Ankit Sharma.

“در چنین شرایطی وظیفه همه احزاب سیاسی باید برای تحکیم صلح,” او گفت:.

 

مصرف در AAP که حاکم دهلی Javadekar گفت که آن MLAs باید مشغول به کار برای صلح اما وزیر, Arvind Kejriwal, شناسایی قربانیان شورش توسط دین در مجمع.

او گفته است که تلاش برای تحریک خشونت ساخته شده بود برای دو ماه گذشته پس از سونیا گاندی به تماس برای ‘پایان’ در یک تجمع.

Javadekar گفت: BJP مشغول به کار بود برای بازگرداندن صلح و محکوم کنگره AAP برای انجام سیاست بیش از خشونت که ادعا 34 زندگی در شمال شرقی دهلی نو و چپ بیش از 200 مجروح شدند.

او اظهار داشت که صلح ترمیم شد در دو روز با توجه به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه موثر دست زدن.

او گفت: این کنگره تقاضا برای شاه استعفای بود “خرده سیاست است.”

پیش از آن در روز همایش آمار در دولت بیش از انتقال دهلی بالا قاضی دادگاه S Muralidhar ادعا که مودی تقدیر شد و به راه انداختن یک جنگ انتقام در برابر قوه قضائیه.

Muralidhar منتقل شد به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی در یک روز زمانی که یک نیمکت به رهبری او با بیان “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را شکست به ثبت نام دپو در برابر اتهام نفرت سخنرانی BJP رهبران Parvesh Verma, Kapil Mishra و Anurag Thakur.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>