Cong نظر مستند بیهوده و بدون آزمون; حزب بازی و سیاست می گوید BJP

کنگره کار کمیته (CWC) انتقاد مرکز برای اجرای مستند بدون انجام تست های بیشتر برای Covid-19. در CWC دیدار برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس مرکز در روز پنج شنبه این حزب خواسته مرکز به تجدید نظر در آن “استراتژی ناقص” بلافاصله توسط پوسته پوسته شدن تا تست.

بی جی پی retorted که این کنگره است که بازی سیاست است.

سیاست retorts BJP

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه گفت که تحت نخست وزیر نارندرا رهبری این کشور در تلاش برای مبارزه با کروناویروس در حال ستایش در خانه و خارج از کشور. “130-کرور هندی ها به ایران را به شکست Covid-19” خانه گفت: در یک صدای جیر جیر. “با این حال کنگره در حال پخش است خرده سیاست است. زمان آنها فکر می کنم از منافع ملی و جلوگیری از گمراه کننده مردم” شاه اضافه شده است.

به CWC تصریح کرد مجموع آن حمایت از دولت در تلاش های خود را برای مقابله با شرایط و متعهد به ادامه آن “unstinted” پشتیبانی می کند.

“این است که در یک روح همکاری و انتقاد سازنده که CWC آرزوها به اشاره است که اقدامات انجام شده توسط مودی دولت تا کنون ترک های زیادی را به دلخواه و با وجود چند قبر کاستی. ضروری است که ما آدرس این کاستی” یک CWC بیانیه ای گفت:.

آن گفت: یک مستند و یا هر نوع دیگر از محدودیت های بیهوده است مگر اینکه همراه با آزمایش های گسترده. “این است که آزمایش های گسترده ای که نتایج در برخی از کشورها. توضیح ما قرار نیست برای استفاده کامل حتی ما محدود تست ظرفیت. ناقص استراتژی باید تجدید نظر شده و تست باید مقیاس فوری. به طور همزمان دولت باید انجام عظیم تولید و تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), منطبق, لباس, کامل بدن, لباس, عینک, دستکش, N-95 ماسک هواکش و…. و آنها را به طور گسترده ای در دسترس برای پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و همچنین بیمارستان” آن را گفت.

آن گفت: مرکز داده نشده است هر آنچه فکر به وضعیت اقتصادی رو به وخامت. “این نمی بروک هر گونه تاخیر. بسیاری از ایده های مفید روی میز هستند. به CWC خواسته است که دولت باید به سرعت تعیین اقتصادی نیروی کار متشکل از اقتصاددانان مشهور جهان نشان می دهد سه برنامه: (1) یک طرح اضطراری در عرض یک هفته; (2) کوتاه مدت/میان مدت طرح در عرض یک ماه; و (3) متوسط/طولانی مدت طرح ظرف سه ماه به منظور حفاظت و احیای اقتصاد” بیانیه ای گفت:.

در سخنان افتتاحیه حزب رئیس جمهور سونیا گاندی پرسید: این مرکز برای تهیه و انتشار مشترک حداقل امداد برنامه. “این بسیار حیاتی است و کمک خواهد کرد که کاهش چند تا از نگرانی هایی است که در حال حاضر پریشان همه مردم است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de