مخالفت کنگره در روز پنج شنبه منتشر شد اسناد و مدارک گفته با اشاره به فساد در Covid-19 مربوط به تدارکات و خواستار قضایی پروب

رهبر مخالفان Siddaramaiah و KPCC جمهور DK Shivakumar به طور مشترک منتشر شد اسناد و مدارک مربوط به ادعای سوء استفاده از بیش از ₹2,000 کرور در Covid مربوط به تهیه و گفت: آنها به شدت #LekkaKodi مبارزات انتخاباتی.

Siddaramaiah ادعایی که دولت در حال صرف ₹4,167 کرور روپیه از ماه مارس این سال است اما بیش از ₹2,000 کرور روپیه بوده است siphoned ، او منتشر شد اسناد و مدارک مربوط به هزینه های متحمل شده توسط بخش های مختلف در خرید تجهیزات و خواستار یک کاوشگر توسط یک قاضی دادگاه عالی.

او گفت: “کنگره همچنان به همکاری با دولت در صرفه جویی در زندگی مردم است. ما نمی خواهد همکاری با فساد و غارت از پول است.”

او ادعا کرد “دولت مرکزی تهیه شده 50,000 هواکش تحت PMCares در هزینه ₹4 لاخ در هر واحد. تامیل نادو است تهیه شده در ₹4.78 لاخ. اما در کشور ما قیمت بین ₹5.6 لاخ به ₹18.2 لاخ. این فساد ؟ ” او متهم شده است.

Siddaramaiah گفت که او تا به حال نوشته شده است بیش از 20 نامه به وزیر, رئیس, دبیر و دیگران. اما او تا به حال دریافت نکرده اند هر پاسخ. در عوض وزیر گمراه کننده است مردم از طریق لفاظی اظهارات.

“آنها هنوز به جزئیات تمام تدارکات سفارشات از وزارت بهداشت و درمان است که شامل در انتظار سفارشات پرداخت. آنها باید با توجه به هر جزئیات از خرید از بخش های دیگر. این است که به ارزش بیش از ₹4,000 کرور. مردم حق دارند بدانند که حتی کسانی که به” گفت Siddaramaiah.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی