تایید ویروس جدید موارد آمار بالا در ایالات متحده

تعداد تایید جدید کروناویروس موارد هر روز در ما آمار تمام زمان بالا از 40,000 روز جمعه — گرفتی علامت گذاری مجموعه در یکی از مرگبارترین امتداد در اواخر ماه آوریل — در تجدید حیات است که منجر شده برخی از فرمانداران برای رد گم کردن و یا حداقل توقف بازگشایی کشورهای خود را.

در حالی که افزایش اعتقاد بر این است تا منعکس کننده در بخش تا حد زیادی گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی این ویروس در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و hospitalisations در بخش هایی از کشور به خصوص در جنوب و غرب است.

آریزونا و تگزاس و فلوریدا در میان کشورهای که ضربه سخت شده.

تعداد تایید عفونت های گذشته افزایش یافت قبلی بالا تنظیم شده در مارس 24 36,400 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا در حال پایین به حدود 600 در روز در مقایسه با حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است.

برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که در بخشی به دلیل پیشرفت در پیشگیری و درمان بلکه به دلیل سهم زیادی از عفونت های جدید در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس مقصر 124,000 مرگ و میر در ایالات متحده و 2.4 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

اما ما مقامات بهداشت گفت: تعداد واقعی از آمریکایی ها آلوده است و حدود 20 میلیون دلار یا تقریبا 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در جای دیگر در سراسر جهان چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن.

یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش در هند تحت فشار قرار دادند caseload در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور نسبت به نیم میلیون نفر است.

و دیگر کشورهای با جمعیت مانند اندونزی و پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از عفونت ها و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

آفریقای جنوبی که حدود نیمی از عفونت در قاره آفریقا با بیش از 1,18,000 گزارش یک رکورد از نزدیک به 6,600 موارد جدید پس از شل شدن چه بوده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی مبارزه برای کنترل شیوع در میان بلغاری فصلی محصول وانت در نزدیکی ناپل.

فرماندار جنوبی منطقه کامپانیا اصرار داشت که کارگران زندگی می کنند که در یک مجتمع آپارتمانی با ده ها تن از COVID-19 مورد ماندن در داخل برای بیش از دو هفته حتی در حال ظهور برای مواد غذایی — مقامات را تحویل مواد غذایی به آنها.

در ایالات متحده, Arizona گزارش بیش از 3000 عفونت های اضافی گزارش پنج شنبه در چهارمین روز هفته با افزایش بیش از آن خوانده شده را علامت. دولت به تعویق افتاد تلاش بیشتر برای بازگشایی شده است.

اعداد همچنان به رفتن در جهت اشتباه گفت: کالیفرنیا ، mlb گفت.

به طور مشابه کالیفرنیا ، گرگ ابوت از تگزاس را خاموش بلند کردن هر بیشتر محدودیت های پنج شنبه و reimposed ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو در برخی از مکان ها برای حفظ فضای بیمارستان پس از تعداد بیماران ایالت بیش از دو برابر در دو هفته. و نوادا فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *