نگرانی بیش از coronavirus گسترش رشد می کند با موارد پریدن در کره جنوبی و ایتالیا و ایران

نگرانی های بین المللی درباره گسترش coronavirus خارج از چین رشد روز یکشنبه با افزایش شدید در عفونت در سه کشور کره جنوبی – ایتالیا و ایران.

کره جنوبی رفت و در آماده باش پس از تعدادی از عفونت رسید بیش از 600 با شش مرگ و میر. ایتالیا شاهد افزایش 132 موارد و اعمال دقیق محدودیت هایی در بخش هایی از این کشور به تلاش برای متوقف کردن گسترش. ایران گزارش کرده است 43 نفر با هشت مرگ و میر.

در چین که دیده می شود اکثریت قریب به اتفاق موارد مقامات گزارش 648 عفونت های جدید – بالاتر از یک روز قبل از آن — اما تنها 18 بودند در خارج از هوبئی استان کمترین تعداد در خارج از مرکز از مقامات شروع به انتشار اطلاعات یک ماه پیش و قفل کردن بخش های بزرگی از کشور است.

رئیس جمهور چین گفت که در حالی که اقدامات برای مقابله با این ویروس موثر بوده است نبرد به آن را شامل شد و هنوز هم در یک مرحله بسیار مهم. تلویزیون دولتی خواست مردم برای جلوگیری از خوشنودی جلب توجه به تجمع مردم در مناطق و نقاط توریستی بدون پوشیدن ماسک.

این ویروس کشته 2,442 مردم در چین که گزارش 76,936 موارد و ناودان ترمز در جهان و دومین اقتصاد است. این گسترش به برخی از 26 کشور دیگر و سرزمین های با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

از آن شده است کشنده در 2% موارد گزارش شده با افراد مسن و بیمار و آسیب پذیر ترین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) که روز شنبه گفت که نگران بود با تشخیص عفونت بدون پاک کردن لینک به چین است.

کره جنوبی هشدار

کره جنوبی رئیس جمهور گفت: دولت مطرح کرده بود این بیماری هشدار به بالاترین سطح خود اجازه می دهد مقامات به ارسال منابع اضافی به Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان که تعیین شده “مراقبت های ویژه مناطق” در روز جمعه.

مقامات بهداشتی گزارش 169 جدید عفونت آوردن مجموع به 602 داشتن دو برابر از روز جمعه به شنبه.

بیش از نیمی از موارد جدید مربوط به یک کلیسا در جنوب شرقی شهر Daegu پس از 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” که با حضور خدمات وجود تست مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است. این زن تا به حال هیچ های اخیر رکورد از سفر خارج از کشور.

این افزایش سطح هشدار را قادر می سازد که دولت به زور جلوگیری از فعالیتهای عمومی و سفارش بسته شدن موقت از مدارس کره جنوبی Yonhap News Agency گفت: اگر چه دولت به هیچ فوری جزئیات بیشتر در چه مرحله می تواند گرفته شود.

نگرانی در مورد رسیدن و گسترش سریع از coronavirus همچنین رشد در اروپا و خاورمیانه است.

در ایتالیا, مدارس و دانشگاه ها بسته شد و برخی از مسابقات فوتبال به تعویق افتاد در بیاورد و مناطق شمال لومباردی و Veneto کشور صنعتی انجامید.

تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو با یک ترکیب جمعیت برخی از 50,000 موثر قرار داده شده تحت قرنطینه با مردم محلی خواست در خانه بمانند و اجازه خاص مورد نیاز را وارد کنید و یا ترک مناطق تعیین شده.

ایران گزارش شده و در مجموع 43 عفونت با هشت مرگ و میر – همه از شنبه.

عربستان سعودی, کویت, عراق و ترکیه تحمیل سفر و مهاجرت محدودیت در ایران در حالی که عمان روز یکشنبه خواست شهروندان خود را به هدایت روشنی از کشورها با میزان عفونت و گفت: ورود از آن ملت خواهد بود قرنطینه.

چه کسی می گوید این ویروس شدید است و یا انتقادی در تنها یک پنجم از بیماران آلوده و خفیف در بقیه اما پتانسیل اقتصادی تاثیر بیماری برجسته در نشست G20 وزرای مالی در ریاض.

صندوق بین المللی پول رئیس گفت: چین در سال 2020 رشد خواهد بود به احتمال زیاد پایین تر در 5.6% کاهش 0.4 درصد از ژانویه آن چشم انداز با 0.1 درصد اصلاح کرده, از رشد جهانی.

فشار بر ژاپن

در ژاپن که در آن دولت با آن مواجه است در حال رشد سوال در مورد این که آیا آن در حال انجام است به اندازه کافی برای مقابله با ویروس, مقامات تایید کرده بود 773 موارد در اوایل یکشنبه شب بسیاری از آنها از یک کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو.

نخست وزیر شینزو آبه دستور سازمان های دولتی به فوریت آماده احکام پزشکی و پیش نویس یک طرح جامع برای جلوگیری از گسترش.

یک سوم مسافر از این ویروس آلوده الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, یک مرد ژاپنی در 80s در, درگذشت, روز یکشنبه, مقامات گفت.

در کره جنوبی کلیساهای کاتولیک در Daegu و گوانگجو را به حالت تعلیق در توده و دیگر تجمعات. در مقابل کلیساها در جای دیگر شاهد کاهش حضور و غیاب در روز یکشنبه به خصوص در میان افراد مسن است.

“اگر وضعیت بدتر می شود من فکر می کنم ما نیاز به اقدامات. در حال حاضر ما در حال محدود کردن شخصی تجمعات در داخل کلیسا به جز جرم” گفت: آهنگ Gi-young, 53, پوشیدن ماسک صورت در کلیسا.

Heo Young-moo, 88 ابراز نا امیدی.

“جانبازان نباید به هر مخاطره آمیز مکان … نه آن چنان گسترده چون این افراد نمی توانید چک؟”,” او گفت:.

در چین, شهر پکن, Zhejiang, Sichuan تا به حال هیچ عفونت های جدید در فوریه. 22 برای اولین بار پس از وقوع تشخیص داده شد. وجود نشانه هایی از زندگی خیابانی در شانگهای با برخی از کافی نت ها در خدمت مواد غذایی و خانواده ها با پوشیدن ماسک پیاده روی سگ خود را.

تحلیلگران شده است از نزدیک به تماشای برای هر نشانه ای از یک موج ثانویه از عفونت به عنوان حمل و نقل محدودیت ها کاسته و بسیاری از کارگران مهاجر در بازگشت به کارخانه ها و دفاتر. فعالیت های کسب و کار است که تنها به تدریج به حالت عادی بازگشت بعد از اختلال گسترده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>