کنترل و مبارزه: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپرس آب افکن و درایوهای ‘مخالفان خود را به حواس پرتی’

رئیس جمهور تهمت کنترل 2020 با بیان استادانه, تند و تیز حملات دموکراتیک رقبا که بسیاری از جمهوری خواهان طولانی در مورد حرکت نزولی خود را از اقدامات تحریک آمیز در حال یادگیری به درک.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت interjected خود را به دموکرات ریاست جمهوری اولیه با broadsides سبکبار با ادب و در برخی موارد حقایق است. در سخنرانی ها و مصاحبه های رسانه های اجتماعی و پست, تهمت مسخره, شخصی, ظاهر می شود, رقبای, سوالات ذهنی خود را, تناسب اندام با استفاده از حساس شعارهای برجسته خود را پاس faux و افزایش اتهامات اثبات نشده به ایجاد شک و تردید در مورد صداقت خود را. در انجام این کار رئیس جمهور است و به شکل افکار عمومی و هدایت می شود پوشش اخبار در حالی که پنهان کردن خود را سیاسی آسیب پذیری.

حتی استراتژیست های جمهوری خواه گاهی اوقات بحرانی تهمت اولویت برای ساخت به ظاهر کم عمق حملات به جای تمرکز بر خود را قوی اقتصادی ضبط هستند اذعان صعودی به رئیس جمهور پلاریزه ،

“رئیس جمهور تهمت می داند که او قادر است خود را به اخبار چرخه و رانندگی مخالفان خود را به حواس پرتی حتی زمانی که یا به خصوص هنگامی که آنچه او گفته است نادرست و یا نامناسب” گفت: Michael جراحی یک جمهوری خواه از عمل. “ثابت بوسیله اسباب گردنده اغلب به نظر می رسد برای محافظت از او را از ماندگار عواقب ناشی از هر یک بیانیه یا هر یک روز را تجربه کرد.”

در روز پنج شنبه تهمت کاهش یافته و مورد علاقه خود را بلاغی بمب در الیزابت وارن به عنوان او خارج دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پس از نمایش ناامید کننده در روز سه شنبه. رئیس جمهوری با اشاره به سناتور ماساچوست به عنوان “پوکاهونتاس” پس قبل از او او آغاز شد کاخ سفید پیشنهاد سال گذشته به برجسته نادرست ادعای میراث بومیان آمریکا که او در نهایت عذرخواهی کرد. تهمت نیز در زمان ابجو بد و کم مایه در برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ که او نیز به پایان رسید نامزدی خود را در این هفته.

“الیزابت ‘Pocahontas’ وارن بود که هیچ جا به جز به مینی مایک سر فقط کاهش یافته است از دموکرات اولیه” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “سه روز خیلی دیر است. او هزینه دیوانه برنی, حداقل, ماساچوست, مینه سوتا و تگزاس. احتمالا هزینه او نامزدی! در آمد سوم در جرم است.”

از آغاز خود را برای اولین بار در مبارزات انتخاباتی در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش داده شده غریزی استعداد برای پیدا کردن نقطه ضعف در مخالفان خود را’ زره و تقطیر آسیب پذیری خود را به یک شعار ساده. در جمهوریخواه اولیه چهار سال پیش او بهره برداری شک و تردید در مورد ایالت تگزاس تد کروز اصالت با نام مورد “Lyin’ تد.” در انتخابات عمومی اخلاقی ابر که ماند دموکرات هیلاری کلینتون باعث “کج هیلاری.”

این زمان در اطراف, مغلوب ساختن پیشی جستن است lampooned بلومبرگ میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار به عنوان “مینی مایک” — او 5’8″ قد بلند — تمسخر وارن به عنوان “پوکاهونتاس” و به نام ساندرز یک ورمونت سناتور “دیوانه”. به تضعیف جو بایدن, 77, جبهه دموکراتیک-دونده مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم به سوالات ذهنی خود را حدت و او را متهم با استفاده از این معاون ریاست جمهوری به غنی سازی خود را خانواده. بایدن پسر هانتر بایدن ساخته میلیون خدمت در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت رئیس جمهور باراک اوباما.

جمهوری خواهان در ابتدا ناراحت کننده با این خط خاص از حمله به دلیل اتهامات که بایدن عمل نادرست به عنوان معاون رئیس جمهور هرگز ثابت شده است هر چند هانتر بایدن اعمال شد بعید گفتند. اما این اتهامات از ناشایستگی را تضعیف کرده اند بایدن با اینحال و بسیاری از جمهوری خواهان آموخته اند به عشق, اگر نه در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک.

“بسیاری از مردم متوجه شده اند, ‘OK این مرد خیلی خوب در این,'” گفت: Jason Miller, یک جمهوری خواه عمل که مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. “در بسیاری از این چیزها رئیس جمهور تهمت به پایان می رسد تا راست.”

داگ Heye یک جمهوری خواه ارتباطات استراتژیست اغلب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن تشبیه رئیس جمهور توانایی به فشار دموکرات ها خاموش-آهنگ و نفوذ رسانه ها محیط زیست را جدی ذهن ترفند از فیلم جنگ ستارگان.

“‘این droids شما به دنبال برای یک بخش کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیام” Heye گفت. “این اجازه می دهد تا او را برای منحرف کردن اذهان از اخبار بد در حالی که شکل گیری بحث به عنوان او می بیند مناسب با بهره مندی از دانستن — از آنجا که همه ما به دنبال تهمت به کارگردانی تندرست توپ — که او می تواند همین فردا بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آن را سازگار است.”

هستند خطرات وجود دارد اما.

مغلوب ساختن پیشی جستن خام رفتار و سیاسی متهم شعارهای گاهی اوقات تضعیف می کند چه خواهد بود در غیر این صورت حمایت مردمی برای برخی از امضا سیاست. کار خود را تصویب رتبه بندی بالاتر از بودن تبرئه توسط سنا در دو مقاله از استیضاح. اما در سال 2018 نارضایتی از رئیس جمهور منجر به shellacking برای اوباما در انتخابات میان دوره ای با حومه رای دهندگان به خصوص زنان رد او پلاریزه ،

برای جلوگیری از تکرار این نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استقرار خفیف ادب معاون رئیس جمهور مایک پنس و لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون به حومه battlegrounds که باقی می ماند تحریم فروش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>