خدمات رایانه و مشاوره Q4 پیشنمایش: Covid-19 تاثیری در نتیجه محدود شود

ما انتظار داریم به شدت پایین & طیف وسیع تری برای FY21e/Q1 رشد و هدایت است.

Covid-19 است به احتمال زیاد به تسلط بر بحث و گفتگو در نتیجه نجومی هر چند تاثیر آن در Q4 عملکرد و رزرو به احتمال زیاد محدود در اکثر موارد. ما انتظار داریم به شدت پایین & طیف وسیع تری برای FY21e/Q1 رشد ارشاد; برش در حاشیه راهنمایی است که ممکن است برای Infosys. تاثیر بر اجرای تمدید مستند تقاضا در سراسر عمودی مشتری خاص, مسائل, حاشیه, راهنمایی, قیمت گذاری و DSOs کلیدی خواهد بود برای نگاه است. Infosys & TCS باقی می ماند ما ارجح میدارد.

Covid-19 به تسلط بحث

جنبه های کلیدی که به احتمال زیاد به علاقه سرمایه گذاران: (من) اعدام چالش های WFH وضعیت & پایداری; (ii) تقاضا سناریو در سراسر عمودی رشد درآمد ارشاد به خصوص مفاهیم 1H; (iii) مشتری خاص مسائل ؛ (iv) حاشیه/قیمت گذاری تاثیر & کاهش اهرم حاشیه ارشاد; (v) DSOs.

اخبار مرتبط

TCS (TCS در خرید) — آوردن نزدیک به یک ولرم FY20: ما برآورد TCS به رشد 0.5% q-o-q cc (-0.1% q-o-q $) در Q4FY20e که ما در ساخت 100bps تاثیر بر q-o-q رشد با توجه به گذشته 2 هفته از ماه مارس است. این به معنی 5% y-o-y cc رشد در Q4 و زیر 8% y-o-y cc رشد در FY20e یک کاهش شدید در مقابل 11.4 درصد در FY19. ما انتظار داریم حاشیه باقی می ماند تا حد زیادی پایدار q-o-q در 24.9 درصد به عنوان سود INR-تومان کاهش ارزش, کاهش هزینه های سفر, هزینه های بیشتر کنترل است جبران کاهش استفاده, کاهش رشد و مقطع ccy حرکات. مقابله TCV باید توسط Walgreen & ققنوس می پردازد.

Infosys (اطلاعات خرید) – اگر چه از FY21e ارشاد: ما انتظار داریم Infosys’ درآمد به رشد در رقم 0.5% q-o-q cc (0% q-o-q $) و حاشیه کسر می شود تا حد زیادی پایدار است. ما انتظار نداریم که Infosys به حالت تعلیق درآمد خود را رشد هدایت در دسترس نباشد اما طیف وسیعی است که به احتمال زیاد گسترده تر از معمول 200bps به عنوان آن را در FY10 & FY14. ما انتظار داریم حاشیه ارشاد به قطع 100bps به 20-22% داده شده ضعیف تر رشد درآمد و محافظه کارانه تر ccy مفروضات.

HCL Tech (HCLT در نگه داشتن) – آلی FY21E درآمد راهنمایی کلیدی: HCL Tech نشان داده است انتظار نمی رود که تاثیر قابل توجهی از Covid-19 در Q4 و رزرو شده اند تا حد زیادی در مسیر. ما انتظار 0.9% q-o-q cc رشد درآمد و اندکی کاهش حاشیه به 19.8 درصد در مقابل 20.2 درصد در Q3. ارسال رشد دو رقمی در FY20e ارگانیک رشد درآمد راهنمایی برای FY21e کلیدی خواهد بود به نگاه کردن همراه با حاشیه هدایت و تاثیر بر روی محصولات.

تکنولوژی ماهیندرا (TECHM در خرید) – ضعیف سه ماهه با وجود معامله بزرگ پیروزی معدنی: ما انتظار داریم با تکنولوژی ماهیندرا درآمد به کاهش 0.6% q-o-q cc با وجود سطح شیب دار تا از مشخصاتش معامله برنده سه ماهه گذشته و معدنی سهم از دنیا به دلیل ضعف در چین Pininfarina & کاهش AT&T درآمد; ما انتظار داریم حاشیه کسر به کاهش 40bps q-o-q به 11.8%. تفسیر در تاثیر Covid-19 در ارتباطات عمودی incl. 5G و FY21e حاشیه کسر هدف کلیدی خواهد بود.

Wipro (WPRO در نگه داشتن) – رشد منصه به ادامه: ما انتظار داریم Wipro به گزارش در پایان پایین تر از آن 0-2% q-o-q cc رشد هدایت محدوده همراه با ثبات حاشیه q-o-q . در رشد راهنمایی برای Q1 ما انتظار پایان پایین تر به -4% q-o-q و به روز رسانی در جستجوی مدیر عامل کلیدی خواهد بود برای نگاه است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru