مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح وکیل مدافع chided رئیس جمهور برای به tweeting تبریک خود را به دادستان کل ویلیام Barr برای “در اختیار گرفتن” از پرونده دیرین خود را وابسته راجر سنگ.

وکیل رابرت ری که خدمت در کاخ سفید دفاع تیم رئیس جمهور تهمت را بررسی استیضاح محاکمه پیوست, رادیو, نشان می دهد گربه میزگرد در روز یکشنبه و وزن در مغلوب ساختن پیشی جستن جیر گفت: “همه چیز پیچیده.”

“من فکر می کنم که دادستان کل … آیا ارسال یک پیام قوی است که هنگامی که شما باید در مورد مسائل حساس مانند یک قبل از صدور حکم یک دادگاه که در آن کسی لیبرتی در خطر است, آن مهم است که قوه مجریه صحبت با یک صدای” او گفت:. “من فکر می کنم که رئیس جمهور توييتها تحت شرایطی همه چیز پیچیده و … بهتر است به سمت چپ برای یک زمان است که بسیار حساس است.”

هفته گذشته وزارت دادگستری اعلام کرد که قصد دارد به مقیاس سنگ صدور حکم پس از توصیه دادستان در ابتدا نام او را به خدمت هفت تا نه سال زندان برای انسداد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است. پس از اعلام این چهار دادستان ایالات متحده اختصاص داده شده به مورد استعفا در اعتراض به, در حالی که تهمت پرسیدم تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

رئیس جمهور مواجه شده واکنش از دموکرات ها بیش از این صدای جیر جیر با برخی از نشان می دهد او می تواند استیضاح برای بار دوم اجازه DOJ به دخالت در سنگ مورد. بر خود انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای توییت کرد و گفت رئیس جمهور استفاده از رسانههای اجتماعی باعث می شود آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” جمهوری خواه ایالت لوئیزیانا جان کندی نیز بدحجابی تهمت و اضافه میکند: “این یک مورد که در آن به tweeting کمتر نمی خواهد صدمه به مغز می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im