کمیسیون اصلاح ارشاد توجه داشته باشید برای ترکیب برنامه های کاربردی

The move was part of ongoing efforts to streamline M&A (Merger & Acquisition) filings process as well as make it simpler.این حرکت بخشی از تلاش های مداوم برای ساده کردن M&A (ادغام و تملیک) براده فرآیند به عنوان به خوبی به عنوان آن را ساده تر.

کمیسیون رقابت خود تجدید نظر راهنمایی توجه داشته باشید برای پر کردن برنامه های کاربردی به دنبال مصوبات برای ترکیب یک حرکت است که کمک خواهد کرد که در داشتن یک مطلب استاندارد فرایند بررسی. هدایت توجه داشته باشید برای فرم I تجدید نظر شده است با توجه به ترکیب تغییرات ساخته شده با توجه به کانال سبز انتشار رسمی خبر داد.

به طور کلی, فرم, من استفاده می شود برای برنامه های کاربردی به دنبال nod برای ترکیب. در قانون رقابت اصطلاح ترکیب و ادغام نامیده می شوند به عنوان ترکیب.

اخبار مرتبط

کانال سبز را فراهم می کند به صورت خودکار از ترکیبات منوط به شرایط خاصی است.

“هدایت یادداشت ارائه دامنه اطلاعات و اسناد ارائه شده همراه با فرم. آن را نیز فراهم می کند اطلاعات و توضیح در مورد معیار واجد شرایط برای کانال سبز. این کمیسیون رقابت هند (CCI) مسائل راهنمایی یادداشت برای طرفین به منظور تسهیل کرده و آنها را برای تشکیل پرونده قبل از آن” آزادی گفت.

Karan Chandhiok شریک و سر (مسابقه و تمرین) در Chandhiok & Mahajan گفت: تجدید نظر راهنمایی توجه داشته باشید کمک خواهد کرد در ساخت این فرایند بررسی بیشتر استاندارد.

“آن را میسازد انتظارات CCI از احزاب از نظر اسناد و مدارک نقاط داده ها و اطلاعات است. احزاب پر کردن یک برنامه به دنبال تصویب یک ترکیب را به توجه بیشتر در آماده سازی توجه ویژه اطلاعات اضافی در حال حاضر به دنبال CCI به عنوان آن را نیز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل کرد که برنامه های خود را برای تصویب نشده است باطل است.”

در ماه اوت سال 2019 به ناظر معرفی یک سیستم خودکار از تصویب برای ترکیب زیر کانال سبز و تجدید نظر در فرم اول این حرکت بخشی از تلاش های مداوم برای ساده کردن M&A (ادغام و تملیک) براده فرآیند به عنوان به خوبی به عنوان آن را ساده تر.

با توجه به Karan Chandhiok هدایت توجه داشته باشید فرض اهمیت در زمینه تغییرات پیشنهادی به رقابت عمل به خصوص در زمانی برای پاک کردن یک برنامه است.

این لایحه برای اصلاح این قانون پیشنهاد کرده است که ترکیبی تلقی خواهد شد تایید شده اگر CCI نمی دهد نظر خود را در 150 روز از پر کردن یک اعلامیه برای تصویب. این مدت زمان می تواند طولانی با حداکثر 30 روز به جای زمان گرفته شده توسط احزاب به فایل اطلاعات اضافی و یا پاسخ به نقص با اشاره به توسط CCI.

“در حال حاضر جدول زمانی 210 روز اما در مورد نقص یا اگر طرفین درخواست های اضافی برای زمان ساعت متوقف می شود (یعنی به حالت تعلیق باقی می ماند) تا زمان مانند نقص پاک می شوند و یا اطلاعات اضافی ارائه شده است,” او گفت:.

CCI نگه می دارد و یک برگه در رویه ضد رقابتی در سراسر بخش در بازار و ترکیب فراتر از یک آستانه خاص نیاز به رگولاتور ترخیص کالا از گمرک.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im