جمعی تقسیم کرد در شورش-آمار مناطق

اتهامات جنایی علیه Aam Aadmi Party (AAP) عضو شورا طاهر حسین و exoneration از BJP را Kapil Mishra به سوخت در حال حاضر تیز جمعی تقسیم در شمال شرق دهلی نو به خصوص در Khureji خاص که در آن حسین همسایگان خود بر این باورند که به اشتباه متهم شده است.

پس از شش روز از شورش و آرام به نظر می رسید در نهایت بازگشت به شمال-شرق دهلی نو با پلیس گرفته شده اضافی اقدامات پیشگیرانه با کمک محلی maulanas به اطمینان حاصل شود که نماز جمعه عبور مسالمت آمیز است. مرگ و میر در شش روز پس از خشونت آغاز شد و روز یکشنبه بعد از ظهر رفته تا 42 با چهار مرگ و میر ثبت شده در این شهر GTB بیمارستان. بیش از 250 نفر مجروح شده اند و در درگیری های جمعی در سراسر Jaffrabad, Maujpur, Chand باغ Khureji خاص و Bhajanpura.

پلیس و شبه نظامی گشت در خیابان Bhajanpura و Khureji خاص که در آن طبع هنوز هم زد بالا و هندوها و مسلمانان سرزنش یکدیگر برای شورش و آتش سوزی. در Khureji Khas جمعیت از همسایگان جمع شده در اطراف AAP عضو شورا طاهر حسین سه طبقه کارخانه-تقدیر-اقامت ادعا که او شده است به اشتباه برای رزرو به اتهام قتل اداره اطلاعات عمل Ankit Sharma.

Faizal میرزا همسایه را نشان می دهد facebook عکس های یک سال گذشته در ضیافت افطار حزب توسط طاهر حسین که در آن او است نما با Kapil میشرا که پناهنده به BJP از AAP قبل از دهلی مجمع انتخابات است. Mishra شده در مرکز طوفان از بازی سرزنش در دهلی شورش پس از تهدید ضد شهروندی (متمم) قانون (CAA) معترضان به “پاک کردن و یا پاک کردن”.

صحبت به BusinessLineميرزا را متهم کرد که “Kapil Mishra باعث این شورش. او یک دوست طاهر حسین. من تا به حال نیز با حضور در این ضیافت افطار حزب و دیدم که Mishra و حسین با هم جشن. در حال حاضر حسین بوده است به اتهام قتل به دلیل Mishra ایجاد یک شورش.”

میرزا و یک میزبان از دیگران جمع آوری شده برای بازشماری وحشت از خشونت است که آغاز شده و در یکشنبه شب. Illyas از چند باغ گفت: “وجود دارد اوباش با سلاح حمله به خانه های ما. وجود دارد شلیک از موهان خانه سالمندان است. هیچ کس گزارش شده است. طاهر حسین در تلاش بود برای صرفه جویی در زندگی می کند و در حال حاضر او رزرو شده است. او کمک کرد تا بسیاری از مردم در این محل. در واقع آن بود که پلیس دهلی که هشدار او در مورد امکان حمله و او را دور. در حال حاضر هیچ کس صحبت کردن در مورد Mishra و رسانه ها منتقل شده این تمرکز به حسین,” او گفت:.

در همسایه محل Brijpuri هر دو جوامع هنوز خروشد از زخم های وارده در سه روز شورش از 23 فوریه 26, زمانی که پلیس در نهایت در پایین ترک خورده شورش.

هندو مغازه های مدارس و خانه های سوخته شدند اوباش توسط در تاریخ 24 فوریه در حالی که ظاهرا تلافی جویانه خشونت ادعا کرد زندگی مولانا در یک مسجد به همراه او دو جوان دانش آموزان از مدرسه متصل به مسجد. “ما در حال دعا برای صلح به بازگشت. من همه چیز را از دست داده اند” گفت: Sanjay Kaushik یک تاجر در Brijpuri که خانه و مغازه شد سوخته در آتش است.

در ضمن یک هیئت از سمت چپ نمایندگان مجلس KK Ragesh و Binoy Vishwam بازدید riot-آمار مناطق. Ragesh گفت BusinessLine که تخریب به زندگی و خواص فراتر از تصور است. او را متهم کرد که “دولت مجاز به شورش و غارت و قتل اتفاق می افتد برای 48 ساعت. امداد و بازسازی کار می کند باید نه حتی شروع نشده است. جبران خسارت اعلام شده بسیار کمتر است که واقعی از دست دادن. مرکز و دولت باید فورا ارزیابی خسارت و ضرر و زیان و باید جبران خسارت برای قربانیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>