مشترک مردم صلح می خواهند به بازگشت به خشونت زده دهلی

هر چند اکثریت هندوها و مسلمانان در شورش-آمار Maujpur/Babarpur/Yamuna Vihar/Chand باغ می خواهید عادی و صلح ترمیم یک بخش از هر دو جوامع تلخ در مورد از دست دادن به زندگی و خواص در یکشنبه شورش. پلیس و نیروهای شبه نظامی در حال نگه داشتن یک سخت افروزی در منطقه به ویژه پس از دیدار با مشاور امنیت ملی agnew.

سوال اعتماد

زندگی را نمی خواهد همان را برای من گفت 25 ساله Kunal که باقی می ماند در Maujpur. او شنیده است در مورد 1984 ضد سیک شورش از پدر و مادر خود را. او هرگز فکر نمی کردم که او را به شهادت تمام عیار ضد شورش. “من مردم را کشته. من نمی دانم که چگونه بسیاری از سال را به منظور ایجاد اعتماد بین دو جامعه,” او گفت:.

Kunal دوست سانجی گفت: خود را MLA و AAP رهبر Gopal رای و MP و BJP دولت رئیس جمهور Manoj Tiwari محل دیدار نیست با وجود چنین largescale خشونت است. “مردم رنج می برند. سیب زمینی به فروش می رسد برای ₹80 کیلو و گوجه فرنگی ₹100. شیر در دسترس است در منطقه ما و تقریبا همه مغازه ها تعطیل هستند,” او اضافه شده است.

مسلمانان نیز باید سهم خود را از وای. “سه نفر از ما مساجد شده اند را به آتش کشیدند و دو در Gokulpuri و یکی در Ashok نگر. تعدادی از مردم کشته شده اند و ما SOS تماس برای نجات جان خود گفت:” عثمان یک autorickshaw راننده. آنها که از ترس خشونت است به احتمال زیاد به تشدید پس از دیدار با مقامات بالا مانند NSA Doval.

مالک یک نجار گفت: آشنایی او یک مهاجر از بیهار از دست داده و زندگی خود را در شلیک توسط اراذل و اوباش. “این همه آغاز شده و پس از سخنرانی رهبر بی جی پی Kapil Mishra. پلیس گرفته اند باید اقدام فوری در آغاز خشونت است. آنها با تاخیر عمل” او ادعا.

رم Dayal یک کارگر در یک مربیگری مرکز در نزدیکی یامونانگر شمارنده “اوباش بودند حمل اسلحه. چگونه آنها آن را دریافت ؟ اسید انداخته است و حتی در CRPF پرسنل. پلیس باید حمله خود را به مستعمرات” Dayal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>