مردم عادی می خواهند صلح و بازسازی در شورش-آمار دهلی

هر چند اکثریت هندوها و مسلمانان در شورش-آمار Maujpur/Babarpur/Yamuna Vihar/Chand باغ می خواهید عادی و صلح در مناطق خود یک بخش از هر دو جوامع پاکستان به انتقام ضرر و زیان وارده به زندگی و خواص در شورش رخ داده است که از روز یکشنبه. پلیس و نیروهای شبه نظامی در حال نگه داشتن سخت افروزی در منطقه به ویژه پس از دیدار با مشاور امنیت ملی agnew.

زندگی را نمی خواهد همان را برای من گفت 25 ساله Kunal که باقی می ماند در Maujpur. او شنیده است در مورد 1984 ضد سیک شورش از پدر و مادر خود را. او هرگز فکر نمی کردم که او را به شهادت تمام عیار ضد شورش. او سرزنش مسلمانان از همسایه Kardampuri, Jafrabad و Ghonda Chowk برای خشونت است که آمار Maujpur. “من مردم را کشته. من از ترس برای رفتن به مسلمان-مناطق تحت سلطه در حال حاضر. من نمی دانم که چگونه بسیاری از سال را به منظور ایجاد اعتماد بین دو جامعه,” او گفت:.

Kunal دوست سانجی گفت: خود را MLA و AAP رهبر Gopal رای و MP و BJP دولت رئیس جمهور Manoj Tiwari محل دیدار نیست با وجود چنین مقیاس بزرگ خشونت است. “مردم رنج می برند. سیب زمینی به فروش می رسد برای 80 تومان یک کیلو در حالی که برای گوجه فرنگی به نرخ 100 تومان یک کیلو. شیر در دسترس است در منطقه ما و تقریبا همه مغازه ها تعطیل هستند,” او اضافه شده است.

مسلمانان همچنین به اشتراک گذاری داستان از خشونت در آنها. “سه نفر از ما مساجد شده اند را به آتش کشیدند و دو در Gokulpuri و یکی در Ashok نگر. تعدادی از مردم کشته شده اند و ما SOS تماس خواستار کمک برای نجات جان خود گفت:” عثمان یک autorickshaw راننده. آنها که از ترس خشونت است به احتمال زیاد به تشدید پس از دیدار با مقامات بالا مانند NSA Doval.

مالک یک نجار گفت: آشنایی او یک مهاجر از بیهار از دست داده و زندگی خود را در شلیک از اراذل و اوباش با کمک پلیس دهلی. “این همه آغاز شده و پس از سخنرانی رهبر بی جی پی Kapil Mishra. پلیس گرفته اند باید اقدام فوری در آغاز خشونت است. آنها با تاخیر عمل” او ادعا.

رم Dayal یک کارگر در یک مربیگری مرکز در نزدیکی یامونانگر گفت: پلیس باید حمله مسلمان محلات. “آنها حمل اسلحه هنگامی که آنها به ما حمله کردند. چگونه آنها آن را دریافت ؟ اسید انداخته است و حتی در CRPF پرسنل. پلیس باید حمله خود را به مستعمرات” Dayal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>