Covid-19, Narendra Modi, coronavirus outbreak, coronavirus  fund, COVID19 crisis, Andhra Pradesh, FRBM limitدر دیدار با مودی در پنجشنبه اکثر کشورهای در حال آموخته اند و خواستار آن شدند که FRBM حد مطرح شود برای FY21.

یک روز پس از بسیاری از وزرای ارشد پرچم کمبود منابع در اختیار خود را برای مبارزه با شیوع کروناویروس در یک ویدئو کنفرانس با نارندرا نخست وزیر این مرکز در روز جمعه منتشر تومان 17,287 کرور روپیه به ایران را فاجعه کاهش برنامه ها و به عنوان درآمد کسری بودجه کمک های مالی.

“وزارت مالیه امروز منتشر شد در مجموع Rs 17,287.08 کرور به کشورهای مختلف به منظور افزایش منابع مالی خود را در طول COVID19 بحران است. این شامل Rs 6,195.08 کرور روپیه در حساب درآمد کسری گرانت’ تحت 15th مالی کمیسیون با توصیه به 14 متحده” وزیر دارایی Nirmala Sitharaman توییتی. کمک های مالی مربوط به FY21 سال که به کمیسیون آمده بود با یک گزارش موقت.

اخبار مرتبط

مرکز منتشر کرده Rs 11,092 کرور به عنوان قسط اول در FY21 به دولت در واکنش به این فاجعه کاهش صندوق از 28 متحده است. درآمد کسری بودجه کمک های مالی برای کشورهای مانند آندرا پرادش, West Bengal, Tamil Nadu, کرالا و پنجاب برای ماه آوریل است.

دولت های ایالتی هستند که در خط مقدم جنگ علیه Covid-19 بیماری همه گیر در حال افزایش فشار بر مرکز بیشتر سخاوتمندانه حمایت مالی بر اساس مشروط. در دیدار با مودی در پنجشنبه اکثر کشورهای در حال آموخته اند و خواستار آن شدند که FRBM حد مطرح شود برای FY21 با برخی از ایالت ها حتی نشان می دهد که کسری مالی تا 5 ٪ از دولت و تولید ناخالص داخلی قابل تحمل در برابر موظف 3% سقف.

این حرکت به عنوان بسیاری از کشورهای در حال بشدت نقدی-گرسنگی با بسیاری از جمله ماهاراشترا, Telangana و Odisha بودن مجبور به تسلیم و حتی پرداخت حقوق و دستمزد. متحده خود درآمدهای مالیاتی به طور جدی تضعیف با توجه به رکود اقتصادی و تاخیر در انتشار اگر نه انکار از بودجه با توجه به آنها توسط مرکز تحت همه فن حریف سر به تشدید وضعیت.

در بالای همه این ایالت ملزم به شاهد بی سابقه ای کاهش مالیات بر درآمد در ماه آوریل مهم ماه در مبارزه با این بیماری همه گیر. به عنوان محافظت در برابر ماهانه دولت GST درآمد تا 63 ، 700 تومان کرور روپیه برای FY21, مارس رسید (برای ماه مارس در معاملات) ممکن است به نوبه خود در اطراف 10 ، 000 تومان کرور روپیه با توجه به این مستند در سراسر کشور با توجه به هر یک ballpark را برآورد. ممکن است بعید به نظر می رسد بهتر است یا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im