کلمبوس مجسمه پایین کشیده در مینه سوتا, سر بریده در بوستون توسط معترضان

گروهی از معترضان تظاهرات علیه نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا پایین کشیده مجسمه ایتالیایی اکسپلورر کریستف کلمب در Saint Paul, Minnesota, در روز پنج شنبه. 10-پای مجسمه برنزی ساخته بیش از یک گرانیت پایه کشیده شد از آن توسط بنیاد مینه سوتا مبتنی بر بومی فعالان آمریکایی در خارج از شهر سرمایه, Agence France Presse گزارش شده است.

این آمد و به عنوان گروه دیگری از معترضان در بوستون شماری از کلمبوس’ مجسمه در پنجشنبه رویترز گزارش داد.

“آن چیزی که برای انجام مناسب و زمان مناسب آن بود به آن را انجام دهد” فعال مایک Forcia گفت: ایسنا در اشاره آشکار به بیش از دو هفته از تظاهرات بیش از 25 مه مرگ 46 ساله غیر مسلح سیاه جورج فلوید بود که به پایین دوخته توسط یک پلیس سفیدپوست و به مرگ خفه.

آمریکایی های بومی فعالان باید اعتراض ارج نهادن به کلمبوس به عنوان آنها بر این باورند که خود اعزامی تحت فشار قرار دادند که تجارت برده در جهان است و منجر به استعمار و نسل کشی از اجداد خود.

در همین حال توسعه مشابه صورت گرفت در انگلستان چند روز به عقب. صدها نفر از مردم امضا طومار که انجام شد دور در بریتانیا که خواستار حذف رابرت کلایو مجسمه در شروزبری غربی انگلستان است. دادخواهان بر این باورند که او نقشی کلیدی در ایجاد استعمار و سلطه بر هند است.

دادخواست واصل شد با Change.org و خطاب به محلی Shropshire شورای شهرستان. توسعه صورت گرفت از ادوارد Colston برده های سابق معامله گر مجسمه کشیده پایین کشیده و به یک رودخانه در بریستول در روز یکشنبه. این اتفاق در طول ضد نژادپرستی تظاهرات حمایت از مردم از رنگ.

منتشر شده در


11 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *