کلرادو مرد دستبند به اتهام نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط T-ball با خانواده در پارک

یک مرد کلرادو قرار داده شد در دستبند در مقابل همسر و 6 سال پس از بازی توپ در یک پارک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مت Mooney, 33, گفت FOX31 که سه افسر پلیس او را دستگیر کردند و پس از او حاضر به آنها را شناسایی می کند که او نقض اجتماعی دولت فاصله دستورالعمل.

“او مانند” پدر من نمی خواهم شما را دستگیر,'” Mooney گفت: دختر خود را. “در این مرحله من فکر ‘به هیچ وجه آنها قصد دستگیری من. هیچ راهی وجود دارد. این دیوانه است.’ بنابراین من او را گفتن, ‘نگران نباشید پدر را نمی خواهید برای دریافت دستگیر شد. من هیچ کار اشتباهی انجام داده. نگران نباشید در مورد آن و سپس آنها را بازداشت من است.”

نشانه ای در پارک گفت که “بسته” اما همچنین اشاره کرد یک استثنا برای “گروه بیش از چهار (4) نفر از افراد” برای استفاده از این پارک برای ورزش است.

Mooney گفت: او معتقد است که افسران پلیس بودند آنهایی که شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“در طول تمام این تماس هیچ یک از افسران به حال ماسک در هیچ یک از آنها تا به حال در شما می دانید و آنها را در صورت جوراب توری, جوراب من آنها در حال دست زدن به من,” او گفت:. “اگر ما در حال رفتن به جلو بروید و شروع به دستگیری افراد بدون هیچ دلیل در مقابل خود 6-year-old daughter شما فقط رفتن به علت بیشتر مشکلات بعد از آن.”

سابق برایتون عضو شورای شهر کربی Wallin ثبت حادثه و با انتقاد از افسران پلیس. “من پیدا کردن آن سخت به این باور با همه چیز در رفتن در جوامع ما تنها راه برای حل و فصل وضعیت مثل این بود که به دستبند یک پدر در مقابل دختر خود را,” او گفت:.

Mooney برگزار شد در پشت یک ماشین پلیس برای 10 دقیقه قبل از آنها منتشر شده او است.

برایتون اداره پلیس در بیانیه ای گفت که آنها “انجام تحقیقات” به این وضعیت است. “این فعال تحقیق و بنابراین ما قادر به ارائه اطلاعات اضافی تا زمانی که تحقیقات کامل است” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de