Colorado رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز پنج شنبه در دفاع از یک فرمان اجرایی به طور موقت ساخت آخرین تماس الکل برای خرید 10 p. m., یک حرکت که منجر به طرح دعوی در دادگاه از یک گروه از میله در دولت است.

فرماندار امضا فرمان اجرایی سهشنبه با استناد به این گروه سنی 20-29 که رفتن به کافه ها و رستوران ها و متعاقبا “پیشرو این گسترش عفونت در کشور ما,” او گفت:. با وجود این منظور پلیس گفت که او می خواهم کار با نمایندگان مجلس برای تغییر قانون فعلی – که آخرین تماس 2 صبح در سراسر کشور – اجازه می دهد تا دولت های محلی بیشتر راه گریز برای تصمیم گیری برای خود را هنگامی که همه گیر عبور می کند.

منظور اجرایی مواجه شد با یک شکایت حقوقی در دنور دادگاه منطقه توسط میخانه لیگ کلرادو یک گروه تجارت به نمایندگی از 200 بار در کشور که به نام قوانین “خودسرانه و هوس باز.”

در اواخر ماه ژوئن پلیس نیز امضا به منظور دوباره نزدیک میله به نشستن پایین خدمات با استناد به افزایش COVID-19 موارد است.

طرح دعوی در دادگاه که همچنین لیست گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست همراه با گروه اجرایی, مدیر جیل Hunsaker رایان گفت: منظور بود “منحصر به فرد طاقت فرسا محدودیت در کافه ها و رستوران ها قرار دادن هزاران Coloradoans از کار.”

شکایت نیز گفت: از آخرین تماس جهت است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که سفارش الکل پس از 10 p. m. را افزایش می دهد گسترش COVID-19.”

پلیس گفت: روز شنبه در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد طرح دعوی در دادگاه است که در حالی که “این وحشتناک حکومت موقت” آن را لازم توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

“اکثر مردم از رفتن به معاشرت و یک چیز دشوار به من بدهید تا برای یک دوره کوتاه از زمان,” او گفت:. “من نمی خواهم که Coloradans نمی تواند در کافه ها و کاباره ها.”

“ما نیاز به پیدا کردن راهی است که مردم می توانند از آن لذت ببرید در یک راه امن و ما باید برای پیدا کردن یک راه برای معکوس کردن مسیر این ویروس و این همراه با ماسک جهت دو چیز است که با داده هایی را که ما” در خصوص ویروس’ گسترش منجر به تصمیم, پلیس گفت:.

فرماندار اضافه کرد که “با اخبار مثبت با این شماره امیدوارم رفتن در راه حق” آخرین تماس را می توان تنظیم به نیمه شب.

فرماندار گفت: در اوایل کنفرانس خبری که بیشتر عمومی/خصوصی تست مشارکت مورد نیاز پس از چهار هفته افزایش موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت