کلرادو فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در بیش از coronavirus

Colorado رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه برای کمک به دولت در تلاش برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

“امروز به منظور شامل گسترش coronavirus برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر ترین و به حداکثر رساندن شانس ما برای اجتناب از گسترده اختلال در زندگی روزمره Coloradoans و اقتصاد ما, من اعلام وضعیت اضطراری در اینجا در کلرادو” پلیس گفت:.

فاجعه اعلام می دهد دولت دسترسی به منابع اضافی و انعطاف پذیری بیشتر به هماهنگی تلاش ها برای مبارزه با گسترش ofo این بیماری است.

پلیس گفت: دولت در حال کار برای گسترش آزمایش ظرفیت در کلرادو پس هر کسی که نشان می دهد علائم این ویروس می تواند آزمایش می شود به سرعت. فرماندار گفت: دولت در بخش بیمه به کارگردانی شرکت های بیمه در سراسر کشور به صرف هزینه های مرتبط با تست.

که از صبح سه شنبه, 15 ساکنان کلرادو تشخیص داده شده بود با COVID-19. حداقل هشت, کلرادو, شهرستان حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. این بیماری باعث شده است که 26 مرگ و میر در ایالات متحده COVID-19 علائم ظاهر می شود در عرض دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض و شامل تب ، سرفه ، آبریزش بینی و مشکل تنفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im