‘تلاش جمعی نیاز برای احیای MSMEs ضربه سخت Covid بحران’

دولت صنعت و تجارت, منشی, APM محمد Haneesh خواستار تلاش های مشترک دولت و صنعت بدن و انجمن برای احیای شرکت های کوچک و متوسط در Covid بحران است.

او ارائه سخنرانی در یک مجازی جلسه در Atmanirbhar کرالا و MSMEs توانمندسازی سازمان یافته توسط FICCI کرالا شورای دولتی و KAS.

وی MSMEs به آماده جدید گام با استفاده از طرح های اجرا شده توسط دولت مرکزی و دولت برای کوچک و متوسط مقیاس در بخش صنعتی. Haneesh گفت: بدون صنعت در کرالا می تواند رسیدن به مطلوب رشد بدون پرداختن به مسائل زیست محیطی است.

MSME موسسه توسعه مدیر مسئول M Palanivel گفت: دولت و سازمان های در حال کار برای ایجاد محیط لازم برای میکرو و شرکت های کوچک برای زنده ماندن از بحران با اتخاذ یک مشتری محور رویکرد و تنوع محصول.

Manish Mohan, کسب و کار تسهیل کننده سنگ پورتال کرالا درخواست شده است که MSMEs در کرالا امکان استفاده از این فرصت را به بازار محصولات خود را با استفاده از دولت الکترونیکی در فضای بازار (GEM) پورتال طول Covid دوره است.

کایلاش کومار Varodia CFO و مطالبات و ارز از هند توضیح داد: امکانات Tredsportal که کمک می کند تا فروشندگان دریافت پرداخت در پیشبرد.

FICCI Co-رئیس دیپاک L mc hammer کرالا دولت کوچک انجمن صنایع جمهور M خالد و FICCI کرالا سر Savio Mathew نیز صحبت کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>