مونیخ — یک تشدید رقابت بین ایالات متحده و چین را تقسیم جهان به “یک دو قطبی سفارش” اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد پیش بینی کرد.

“وجود خواهد داشت های جدید دوقطبی سفارش بین ایالات متحده و چین — که البته نخواهد پوشش تمامیت روابط بین الملل, اما آن را به یک نقش محوری بازی,” جوزپ Borrell یک سیاستمدار اسپانیایی که منجر اتحادیه اروپا دیپلماتیک گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در روز یکشنبه.

این ارزیابی شامل بخشی از اکو آمریکا هشدار که چین در حال راه انداختن “جنگ سرد” علیه ایالات متحده آمریکا است که نشان دهنده گسترده تهدید به تمام دموکراسی های غربی. و در عین حال Borrell کاهش یافته است به تماس برای متحدان اروپایی به صفوف با واشنگتن در وخیم تر شدن رقابت با پکن است.

“اروپا باید مراقب باشند در اینجا” Borrell گفت. “اروپا نباید در وسط بین این دو قطبی ،

کسانی که نظر به احتمال زیاد نا امید از مقامات ایالات متحده که کار کرده اند به رالی بینالمللی برای جلوگیری از تهدیدات آینده نگر از افزایش کمونیست قدرت.

“ما جمعی آینده ممکن است در تعادل آویزان اگر ما موفق به انتخاب های سخت در حال حاضر برای دراز مدت” وزیر دفاع علامت Esper گفت: شرکت کنندگان در کنفرانس در صبح روز جمعه بیان.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ زده های مختلف توجه داشته باشید از Borrell با این استدلال که چین در حال رشد قدرت و ظرفیت برای به خطر انداختن منافع آمریکا باید تنها مقامات ایالات متحده ارزش متحدان اروپایی و حتی بیشتر.

“اگر ایالات متحده نگران چین و ظهور چین و سپس آن را حتی بیشتر مهم است برای حفظ نیروهای خود را به نگه داشتن دوستان و متحدان نزدیک” استولتنبرگ غیر نظامی رئیس اطلس امنیتی بلوک گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی روز شنبه در حاشیه این کنفرانس است. “از آنجا که همراه با اروپا و کانادا ما نشان دهنده 50 درصد از جهان را نظامی ممکن است و 50 درصد از اقتصاد جهان پس ما با هم قوی هستند.”

و در عین حال مقامات ایالات متحده باید تلاش برای متقاعد کردن متحدان اروپایی است که در چین شرکت های مخابراتی “در حال اسب های تروجان برای هوش” به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo قرار داده و آن را در روز جمعه. متحدان اروپایی به خصوص ساییدگی در مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از 2015 ایران و تجدید تحریم های اقتصادی در تهران به دلیل آنها بر این باورند که توافق خنثی یک بحران هسته ای.

“ما نیاز به همکاری با آمریکا, اما, البته, ما باید به پاسخ زمانی که ایالات متحده در طول می کشد و موقعیت است که متناظر با منافع ما و یا ما ارزش” Borrell گفت. “اگر دوست شما چیزی است که شما لطمه می زند و سپس البته شما در حال رفتن به آنها را بپرسید به درست است که اندازه گیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی