‘آگاه’ از coronavirus محدودیت های سازمان حفاظت محیط زیست به سهولت در اجرای آلودگی قوانین

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: به طور کلی نمی خواهد به دنبال مجازات اگر شرکت miss مهلت برای آلودگی, نظارت, نمونه تست یا گزارش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این آژانس همچنین ورزش در اختیار گرفتن مدنی, اجرای اقدامات در برابر امکانات که در آن آلودگی هوا کنترل و یا فاضلاب و یا درمان ضایعات سیستم های شکست باعث این تسهیلات به بیش از فدرال محدودیت در تولید گازهای گلخانه ای هوا, آلودگی آب و یا زباله های خطرناک از سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در ارشاد پنجشنبه منتشر شد.

امکانات که بیش از مورد نیاز فدرال باید به اطلاع آژانس “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” و پس از آن سازمان حفاظت محیط زیست را ارزیابی اینکه آیا خطر “است حاد یا ممکن است به ایجاد یک تهدید قریب الوقوع به سلامت انسان یا محیط زیست” هدایت گفت. آژانس کار خواهد کرد با این شرکت برای به حداقل رساندن تهدید و آن را “در نظر گرفتن شرایطی از جمله COVID-19 همه گیر که تعیین اینکه آیا یک مجری پاسخ مناسب است.”

سازمان حفاظت محیط زیست می گوید آن است که ورزش در تشخیص به دلیل آن است که “آگاه بالقوه کمبود کارگر” با توجه به همه گیر و مربوط به محدودیت هایی است که می تواند بر توانایی شرکت ها برای دیدار با محیط زیست برنامه های مورد نیاز و آلودگی محدودیت.

نسبتا گسترده اجرای ارشادبه امضا رسید و پنج شنبه توسط سازمان حفاظت محیط زیست اجرای رئیس سوزان Bodine می آید در پاسخ به درخواست های متعددی از رهبران صنعت که آژانس چشم پوشیدن یا آینده تنظیم مقررات به عنوان مهلت شرکت در تلاش برای مقابله با اثرات ناشی از شیوع کروناویروس.

گروه های صنعت از جمله نفت آمریکا موسسه ابراز نگرانی می کند که شرکت ها قادر نخواهد بود برای ارسال کارگران در سایت در امکانات کامل روال نظارت و گزارش برای مقررات زیست محیطی مانند متان تشخیص نشت و تعمیر و گاز گلخانه ای گزارش. نفت لابی های خاص خود نیز پیشنهاد آن می تواند در مبارزه با فصلی سوخت مورد نیاز است که حکم یک سوئیچ به تمیز کننده-سوزان تابستان-درجه بنزین است.

سازمان حفاظت محیط زیست را در اجرای یادداشت هر چند نمی تماس خاص مهلت برای تاخیر اما به جای امر در بسیاری از شرایط که در آن “انطباق است و نه منطقی و عملی.” این نشان می دهد آن را نمی خواهد مجازات شرکت هایی که دست های زیست محیطی برنامه های مورد نیاز تا زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست موافق coronavirus همه گیر باعث noncompliance. شرکت ها را ملزم به ارائه مستندات جزئیات این بیماری همه گیر را ضربه. این سازمان همچنین خواستار شرکت ها برای بازگشت به انطباق به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

اجرای تشخیص صدق نمی کند, اما, به, جنایی, محیط زیست نقض ارشاد اضافه کرد: سازمان حفاظت محیط زیست را در اجرای کیفری تیم باقی می ماند “مراقب باشند.”

سازمان حفاظت محیط زیست هدایت نیز اشاره می کند آن است “افزایش انتظارات” برای سیستم های آب عمومی انتظار آنها را به “ادامه عادی عملیات و تعمیر و نگهداری و همچنین به عنوان مورد نیاز نمونه برداری برای اطمینان از ایمنی آب آشامیدنی ما منابع.”

سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: سیاست امر عطف به ماسبق, شروع, مارس 13 و که آن را به هفت روز متوجه قبل از پایان دادن به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>