The 10th edition of ساخت Intec سال 2020 یک ساختمان و ساخت و ساز نمایشگاه و قبل از ازدواج edition آب Intec 2020 برگزار خواهد شد از فوریه 21 تا 24 در Codissia نمایشگاه پیچیده اینجا. این رویداد است که توسط سازمان Codissia Intec مرکز فن آوری.

G Rammohan رئیس ساخت Intec 2020 گفت: با آب شدن مهم برگزارکنندگان تصمیم به معرفی آب Intec به عنوان یک رویداد همزمان. “این امر می تواند یک نمایشگاه آب و فاضلاب فن و ما قصد معرفی آن را از Coimbatore,” او گفت:.

حدود 300 غرفه داران از آندرا پرادش, Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat, New Delhi Haryana, Karnataka , Telangana کرالا و تامیل نادو تامیل نادو خواهد شد نمایشگاه محصولات و راه حل ها در چهار روز تجارت نمایشگاه.

AV Dharmakrishnan ارشد اجرایی Ramco گروه از شرکت ها را افتتاح این نمایشگاه با M Jagadeesan معاون بازرس کل ثبت کویمباتور منطقه به عنوان مهمان افتخاری.

Codissia جمهور R Ramamurthy گفت: نسخه قبلی از ساخت Intec تولید کسب و کار به لحن ₹125 کرور. “ما در حال انتظار برای رسیدن به ₹200 کرور روپیه علامت با توجه به فشار بزرگ برای پروژه های زیربنایی در سال های اخیر, بودجه,” او گفت:.

برای اولین بار شش جراحی کنندگان ثبت نام برای شرکت در این رویداد او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im