زغال سنگ وزیر می پرسد وزرای ارشد به واردات زغال سنگ منبع سوخت داخلی

توسعه در یک زمان می آید زمانی که وجود دارد کاهش در تقاضای برق در این کشور در پی مستند.

زغال سنگ وزیر Pralhad Joshi نوشته شده به رئیس وزرای همه کشورهای درخواست آنها را به واردات خشک سوخت و داخلی تامین سوخت از دولتی CIL است که سوخت های فسیلی در فراوانی. توسعه در یک زمان می آید زمانی که وجود دارد کاهش در تقاضای برق در این کشور در پی مستند تحمیل شامل مرگبار coronavirus.

یک منبع ضروری برای توسعه گفت: “وزیر زغال سنگ چند روز پشت در نامه ای به رئیس وزرای همه کشورهای درخواست آنها را به واردات زغال سنگ”. وزیر خواسته متحده را به بازار داخلی عرضه زغال سنگ از زغال سنگ هند با مسئولیت محدود (CIL) است که فراوان در دسترس بودن خشک, سوخت, این منبع اضافه شده است.

اخبار مرتبط

این کشور زغال سنگ واردات افزایش حاشیه با 3.2 درصد به 242.97 تن در فقط-به این نتیجه رسیدند مالی 2019-20.
در تلاش برای افزایش به زغال سنگ و تقاضا ضربه های مداوم مستند دولت همچنین اعلام کرد کشت از اقدامات مانند افزایش خشک تامین سوخت برای ارتباط مصرف کنندگان است.

جوشی اعلام کرد چندین امداد اقدامات برای مصرف کنندگان از CIL از جمله بخش برق در پی وضعیت ناشی از کوروناویروس با توجه به وزارت ذغال سنگ. این وزارت همچنین تایید آرامش در مقدار زغال سنگ برای اتصال مصرف کنندگان است. “در حال حاضر آنها می تواند مقادیر حتی فراتر از قرارداد مقدار اگر زغال سنگ در دسترس است در معادن” وزارت گفته بود.

همچنین اعلام کرد که هیچ عملکرد انگیزه باید در وضع قدرت مصرف کنندگان اگر CIL منابع بیش از حد بالایی از سوخت عرضه کرد (FSA).

“علامت گذاری بر اطلاع از قیمت هدف قیمت پایه در مزایده به غیر از تنظیم بخش (NRS) نیز کاهش می یابد” وزارت گفته بود. در حال حاضر مزایده برگزار خواهد شد اعلام قیمت.

“این اقدامات انتظار می رود به افزایش تقاضای زغال سنگ در وضعیت کنونی است. ما در بررسی این وضعیت در ماه سپتامبر سال 2020 بیشتر تداوم” جوشی گفته بود.

حدود 80 درصد از هند زغال سنگ داخلی تولید می آید از CIL. CIL ثبت تمام زمان بالا زغال سنگ خروجی از 84.36 میلیون تن (MTs) در ماه مارس سال 2020 ثبت نام 6.5 درصد رشد نسبت به 79.19 MTs تولید آن در ماه مارس سال مالی’19.

“در تولید 3.85 MTs در 30 مارس, CIL تنظیم یک رکورد جدید برای, بالاترین تولید را در یک روز پس از آغاز به کار” یک بیانیه رسمی گفت. شرکت بسته مالی 2019-20 با سالانه زغال سنگ تولید 602.14 MTs.

آینده را به شدت در سه ماهه آخر سال مالی’20, CIL سنجش زمان قوی 9.9 درصد رشد تولید نسبت به سه ماهه مشابه از 2018-19.

این maharatna شرکت تولید 213.71 MTs از زغال سنگ در طول ماه های ژانویه-مارس سال 2020 افزایش 19.26 MTs به لحاظ حجم نسبت به 194.45 MTs که این شرکت تولید شده در سه ماهه چهارم سال مالی’19.

“پس از تولید این شرکت بود که به شدت مانع در حساب بیش از حد و طولانی مدت موسمی در طول نیمه اول سال مالی ما می تواند بازیابی مقدار از زمین را از دست داد در نیمه دوم” یک مقام رسمی از شرکت کرده بود گفت که CIL “تولید 120.28 MTs بیشتر زغال سنگ H2 بیش از آن در H1”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im