زغال سنگ هند خروجی آبشار 2% به 518 تن در آوریل-مه

The drop in CIL production in the fiscal year would have been much lower had it not recorded a 14.2% annual rise in its February output. کاهش CIL تولید در سال مالی می شده اند بسیار پایین تر آن را ثبت 14.2% افزایش سالانه در ماه فوریه آن خروجی است.

تولید زغال سنگ هند (CIL) کاهش یافته است 1.9% سالانه به 517.8 میلیون تن (MT) در 11 ماه اول FY20 عمدتا به دلیل بیش از حد بارش باران مانع استخراج معدن در طول موسمی در اوایل این سال مالی است. نظم و قانون مسائل در برخی از معادن اصلی و چندین کارمند اتحادیه اعتصاب پس از اتحادیه کابینه فوریه 2019 تصمیم به سهولت معدن هنجارهای برای شرکت های خصوصی نیز مختل بزرگترین معدنچی خروجی. کاهش CIL تولید در سال مالی می شده اند بسیار پایین تر آن را ثبت 14.2% افزایش سالانه در ماه فوریه آن خروجی است. زغال سنگ تولید سناریو بهبود یافته حداقل از نوامبر سال 2019 سطوح هنگامی که CIL خروجی پایین تر بود با 7.8% در سال در سال (y-o-y).

تولید در آن بالا ظرفیت معادن تحت جنوب شرقی Coalfields و Mahanadi Coalfields افزایش 19.2 درصد و 11.9% y-o-y به ترتيب در ماه فوریه است. زغال سنگ کرگدن را کوچکتر شعب مرکزی Coalfields و غربی Coalfields — ثبت افزایش سالانه 20 درصد و 26.7 درصد بود. ICICI اوراق بهادار انتظار CIL به تولید 600 تن در FY20 پایین تر از 603 تن استخراج شده توسط این شرکت در FY19. “متوسط تولید در ماه فوریه سال 2020 در حال حاضر در حدود 2.3 تن در روز” ICICI اوراق بهادار اشاره کرد. “با CIL داشتن سنجش زمان به طور متوسط تولید 2.55 تن در روز در ماه مارس 2019 (کافی خواهد بود که برای دستیابی به برآورد ما) ما حتی ممکن است مثبت شگفت زده در تولید اعداد برای سال” به آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

CIL عرضه به مشتریان از جمله بخش برق کاهش یافت و 3.7 درصد در سال به 528.3 MT در ژانویه-فوریه FY20. “به عنوان قدرت تقاضا شاهد مواد بهبود از ژانویه سال 2020 به بعد با وجود طولانی مدت فصل سرما در شمال هند, ما انتظار خاموش-نگاهی به بهبود قابل توجهی در ماه مارس سال 2020 و CIL به پایان FY20 در 595-600 MT,” شرکت تحقیقاتی گفت. زغال سنگ است به طور عمده مورد استفاده در تولید برق و در آوریل تا ژانویه FY20 کشور وارد 58.1 تن زغال سنگ حرارتی برای تولید برق — 15.7 درصد بالاتر از مدت مشابه در FY19. زغال سنگ واردات توسط نیروگاه افزایش یافته و حتی به عنوان کل مصرف زغال سنگ مورد استفاده برای تولید برق نیز با کاهش 1.4% به کمتر از 520 تن در آوریل تا ژانویه به دلیل کاهش قدرت تقاضای ناشی از رکود اقتصادی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>