سی ان ان Wolf Blitzer می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مرغ’ برای مصرف خبرنگار سوال پس از ضد عفونی کننده سخنان

سی ان ان منجر سیاسی لنگر Wolf Blitzer به نام رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “مرغ” برای امتناع از سوالات از خبرنگاران پس از اظهارات بحث برانگیز در مورد مواد ضد عفونی کننده.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به پایان رسید کاخ سفید coronavirus جلسه که روز جمعه به طول انجامید حدود 22 دقیقه بلیتزر در گفتگو با سی ان ان روزنامه نگار دانیل دیل به بحث در مورد تهمت تصمیم به مرحله دور است.

“این اولین بار است که رئیس جمهور شده است ترس برای پاسخ به پرسش های خبرنگاران. خبرنگاران همه وجود دارد. آنها نشسته بودند در جلسه کاخ سفید اتاق. است که کار خود را به درخواست جدی, مهم, پرسش های دشوار” بلیتزر آغاز شد.

“رئیس جمهور به وضوح باید ما گفتن بود امروز مرغ,” او گفت:.

در روز پنج شنبه تهمت اقدام به اشفتگی فکری موقتی در مورد درمان های بالقوه برای coronavirus پس از لایحه Bryan های علم و فناوری ریاست در وزارت امنیت داخلی به یک گزارش که نشان می دهد این ویروس در حال مرگ با سرعت بیشتری در فصل تابستان محیط.

“فرض ما آمار بدن فوق العاده ای … این که آیا آن را اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور است. و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود, اما شما در حال رفتن به آزمون آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به برایان در جلسه.

“و سپس گفتم با فرض شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر. و من فکر می کنم شما گفت که شما می خواهید آن را تست.”

برایان پاسخ داد: “ما به حق مردمی است که می تواند.”

“و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im