سی ان ان همین لیمو سهام خنده با Chris Cuomo خود ‘پا’

آنها می گویند که خنده بهترین دارو است.

سی ان ان Chris Cuomo, که نشان داد او “سالم” در نبرد با کروناویروس در چهارشنبه مشترک یک لحظه از سبک سری با همکار میزبان به لیمو در حالی که به طعنه برای داشتن “لاغر است.”

به سی ان ان کابل وبگاه صف انتقال از کومو به لیمو دو بحث یک نقاشی کارتونی از کومو در تصویر زیر زمین خود را با سگ خود را زیر باعث خنده است.

“من می دانستم که شما می خواهم آن را دوست دارم و شما می دانید که چرا من می دانم که شما می خواهم آن را دوست دارم. پاها” کومو گفت.

“چون من همیشه آزار دادن شما در مورد پاهای خود را,” لیمو پکتیا میباشد. “شما رو لاغر ، من در حفظ و به شما گفتن که. شما من را باور نمی. شما رو یک بالاتنه و پاها.”

کومو اظهار لیمو را تعيين شد “واقعا درست نیست.”

لیمو و سپس مورد بحث و تجربه خود را با زوم برنامه که او می گوید به او اجازه اتصال با دوستان بیش از عید فصح. لیمو و سپس شروع به ساختن برنامه های آخر هفته با کومو در هوا نشان می دهد آنها میزبان یک عید پاک صبحانه بیش از نرم افزار.

“من یک ایده … من فکر می کنم این آخر هفته ما باید انجام زوم صبحانه یا چیزی که در آن ما در واقع می توانید با هم و عید پاک. و یا نوعی از صبحانه شاید در روز یکشنبه و یا انجام کاری. من نمی دانم. شما احتمالا انجام کاری خود را با خانواده اما شاید ؟ ما باید انجام دهیم.”

کومو شوخی که او را بیشتر به احتمال زیاد دعوت به تفرج خانواده از او پس اخیر خود coronavirus تشخیص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im