سی ان ان برایان Stelter: فدرال پاسخ به کروناویروس یک 9/11-سطح شکست’

ایسنا رسانه های خبرنگار برایان Stelter در مقایسه با دولت فدرال coronavirus پاسخ به پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

در روز شنبه نشان می دهد منابع قابل اعتماد, Stelter شناسایی مناطق که در آن رئیس جمهور تهمت تغییر لحن خود و رویکرد به کوروناویروس. “او است که هنوز هم بسیاری از حقایق اشتباه در این جلسات. یک روز او گفت: روسری کار بهتر از ماسک. یک روز او گفت: هواپیما و قطار مسافران داده شده بسیار قوی آزمایشات ویروس قبل از عزیمت و پس از ورود. این درست نیست. شاید باید آن را درست, اما آن را نه” Stelter آغاز شد.

میزبان معطوف به شناسایی “دولت تاخیر و اختلال” مدعی شد یک هسته مرکزی داستان به عنوان COVID-19 ویروس آلوده بیش از 1.2 میلیون نفر در سطح جهان و نزدیک به 338,000 در ایالات متحده است.

“وجود دارد یک کل بسیاری از تاریخ بازنگری بودن گذراند در حال حاضر بسیاری از حفر حافظه ، نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه ها در تلاش است برای دفن تهمت کاخ سفید را شکست به طور کامل محافظت و آماده شدن این کشور از این بیماری همه گیر. در جاویدان کلمات مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام, ‘وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن به عقب و شکل تیک-tocks از آنچه اتفاق افتاده است زمانی که. ما رو از بحران در دست ما است.’ راست. و بحران است که چرا ما نیاز به نگاه به عقب و یادگیری از اشتباهات و مطمئن شوید که آنها هرگز دوباره” Stelter گفت.

“در این نگاه آسوشیتد پرس تیتر از فقط امروز: ‘ایالات متحده ‘هدر’ ماه قبل از آماده شدن برای ویروسی همه گیر.’ این یک 9/11-شکست سطح دولت فدرال است. در آن بود. آن نیاز به صحبت در مورد و پوشش و طلبه که در راه” او اضافه شده است.

سه هزار آمریکایی کشته شدند در حملات تروریستی قرار گرفت که در سپتامبر. 11, 2001. پس از حمله جورج دبلیو بوش رئیس جمهور با صدور بیانیه های عمومی تشویق: “حملات تروریستی می تواند لرزش پایه های ما بزرگترین ساختمان, اما آنها نمی توانند لمس پایه و آمریکا است. این اعمال خرد جراحی, اما آنها نمی دندانه فولادی آمریکا حل و فصل است.” عمده درگیری شد و بعد از آن آغاز در شرق میانه در مناطقی مانند افغانستان و عراق است.

یک گزارش مستقل کمیسیون دو حزبی صادر شده در سال 2004 در بر داشت سازمان های دولتی موفق به عمل به هوش قبل از حمله کرد و گفت آنها “به یک شوک اما آنها باید به عنوان یک شگفتی آمده.”

اگر چه coronavirus همه گیر نشده است حل و فصل برجسته خانه دموکرات خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف خواستار یک “9/11-سبک کمیسیون” بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

“پس از پرل هاربر 11 سپتامبر و بسیاری از رویدادهای مهم در تاریخ آمریکا مستقل کمیسیون دو حزبی تاسیس شده اند به ارائه کامل حسابداری از آنچه اتفاق افتاده چیزی که ما از راست و اشتباه است و آنچه که ما می توانید انجام دهید بهتر است برای محافظت از این کشور در آینده” شیف در بیانیه ای گفت.

به طور جداگانه مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد در هفته گذشته او تشکیل یک خانه خاص پنل برای نظارت بر توزیع میلیاردها فدرال دلار اختصاص داده شده به پاسخ به شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im