سی ان ان قانونی تحلیلگر: Barr ‘تلاش برای ترد کردن’ فلین مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گام در

سی ان ان قانونی تحلیلگر اظهار داشت وزارت دادگستری در حال تنظیم صحنه برای رئیس جمهور تهمت به عفو سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین است که مبارزه برای اخراج مورد دولت در برابر او.

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن به بازرسان فدرال در مورد گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak. پس از تغییر خود نمایندگی حقوقی فلین است پس از اعلام بی گناهی خود و نقل مکان به اخراج این مورد.

دادستان کل ویلیام بر دستور بررسی فلین پیگرد قانونی در اوایل این سال است که به رهبری ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق میسوری جفری جنسن. وکلای فلین ادعای “خیره کننده” شواهد جدید از آن بررسی خواهد شد و نشان داد به این هفته است که نشان می دهد سپهبد بازنشسته شد “راه اندازی” توسط FBI.

“وزارت دادگستری دسته دهها هزار مورد در هر سال است. در واقع آنها پس از لیزر متمرکز در این یکی است در خود من فکر می کنم کمی ابرو-بالا بردن” تحلیلگر سی ان ان الی Honig گفت: Dan آبرامز نشان می دهد در روز سه شنبه.

Honig گفت: گمان بر این است که “تلاش برای نرم کردن آن کمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گام.”

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن مدتی به زودی لایحه Barr DOJ را به نوعی پیدا کردن و یا امتیازی که چیزی اشتباه انجام شد در تعقیب مایکل فلین که برخی از شواهد بود نکردن” Honig گفت.

“من فکر می کنم بر تلاش برای ترد کردن آن کمی به طوری که هر دو DOJ ملحق خواهد شد در یک حرکت به مایکل فلین خود را از گناه و بازگشت به خنثیسازی خود را از گناه و یا حتی فقط با ساخت این پیدا کردن … باعث می شود آن را بسیار خوش طعم تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به از بین بردن” و عفو فلین او را ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته او به طور جدی با توجه به عفو برای خود سابق مشاور امنیت ملی.

رئیس جمهور سوخت حدس و گمان در مورد قریب الوقوع عفو هنگامی که او را بازتوییت کرد یک پست از این آخر هفته که گفت: فلین خواهد بود “تبرئه این هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de