سی ان ان از عوامل پل Begala مورد سوال برخی از دموکرات نامزد ریاست جمهوری, استراتژی حمله سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در طول این حزب آخرین اولیه بحث است.

Begala سابق کلینتون استراتژیست پاره پاره پنج نامزد ریاست جمهوری که پیوست بلومبرگ در بحث مرحله در لاس وگاس پنج شنبه شب برای حمله به او را حتی اگر او هنوز شرکت در نوادا حزبی در این آخر هفته. وقتی پرسید که چه او از بحث در سی ان ان روز شنبه صبح Begala شروع به فراخوانی رویداد “یک هدیه به برنی ساندرز” او تلقی پیشتاز.

“این یک شب برای مایک بلومبرگ” اعلام کرد. “مرد الیزابت وارن فقط سوخته او مانند دست و پا کردن در لانگ آیلند صدا. آن بود برای او. اما برنی — ما دو روز دور از رای گیری در نوادا و آنها با حمله یک مرد که نه در انتخابات در نوادا است. آن بود که من فکر کردم از نظر تاکتیکی واقعا گنگ برای دموکرات ها.

“اما برنی پیشتاز. برنی است که به احتمال بسیار زیاد برای برنده شدن در نوادا” او ادامه داد. “این بود که خود را یک شانس دیگر دموکرات رقابت در برابر برنی به متوقف کردن او را از برنده شدن در نوادا و من فکر می کنم آنها از دست رفته است که شانس. برنی برنده بزرگ. البته استراتژیک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم به شاد بودن با یک دموکرات دربی تخریب.”

بلومبرگ در بحث ظاهر و پس از کمیته ملی حزب دموکرات خود را تغییر مقدماتی قوانین مجبور شد برای دفاع از خود ثروت و رکورد در مسابقه و همچنین به عنوان یک مناجات از اتهامات آزار و اذیت جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im