Clyburn را تشویق می کند بلومبرگ و وارن ‘بازنگری’ خود را به ریاست جمهوری مناقصه پس از سه شنبه

کارولینای جنوبی kingmaker نوشته. جیم Clyburn به نام مایکل بلومبرگ و بهداشت ، الیزابت وارن به تجدید نظر خود را به آرمان های ریاست جمهوری خود را زیر ناامید کننده سوپر شنبه اجرای می شود.

شهردار سابق شهر نیویورک موفق به برنده شدن در هر دولتی که رای دادند در سه شنبه, البته او را به خانه یک پیروزی در ساموآ آمریکا. در همین حال سناتور ماساچوست برنده نیست — یا دوم او ،

Clyburn که حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمک به تقویت او در کارولینای جنوبی بیش از آخر هفته و انجام او را از طریق به طور غیر منتظره ای قوی سه شنبه عملکرد ارائه افکار خود را در آنچه باقی مانده نامزدها باید در طول انجام یک شنبه صبح مصاحبه در سی ان ان.

“اجازه دهید من تبریک می گویم — من حدس می زنم — شهردار بلومبرگ نشان می دهد یک بار دیگر آنچه که یک کلاس پسر او است,” او گفت:. “من شنیده ام امروز صبح که او را به انجام برخی از reassessments. و من امیدوارم که او واقعا یکی شدن در اطراف جو بایدن مانند بقیه از ما خواهد شد و یک پیروزی فوق العاده ای در ماه نوامبر است.”

دموکرات کنگره گفت که او می خواهم “نشان می دهد که ما همه یکی شدن در اطراف جو بایدن” اما افزود که او “هیچ ایده” چه شهردار سابق انجام خواهد شد در حال حرکت رو به جلو است. Clyburn شد و سپس پرسید: اگر او فکر وارن باید پایان مبارزات انتخاباتی خود را که به او اشاره کرد سوم-پایان محل در ماساچوست و گفت: “من می خواهم ارزیابی مجدد اگر من او بودند.”

با وجود حمایت خود را که موجب بایدن را تجدید حیات Clyburn در حال حاضر از آن ساخته شده شناخته شده به معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی است که آنها نیاز به ایجاد تغییرات به منظور حفظ این حزب نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im