سرنخ به کرک COVID-19 پازل

The gold standard can be a technically more advanced test, a clinical construct of several features, or even the pathological findings at autopsy. استاندارد طلا می تواند از لحاظ فنی پیشرفته تر آزمون بالینی ساختار چندین ویژگی و یا حتی یافته های پاتولوژیک در کالبد شکافی.

“دو مورد به تازگی مرخص شده از یک نویدا بیمارستان در جمعه مراجعه كرده پس از سومین آزمون نمونه مثبت” داد زدم تیتر که من surfed خالص برای COVID-19 اخبار در دوشنبه 20 روز از مستند. چرا عدم توافق? خبر دیگری به من اطلاع که در کره جنوبی که با اعلام پیروزی گسترده با تست بیش از 90 مورد’ تلقی می باید به طور کامل از بهبود عفونت شد و در حال حاضر تجلی عفونت است. آن را با توجه به reinfections’, ‘reactivations’ یا ‘مثبت کاذب’ نتایج آزمون در وهله اول منجر به اشتباه برچسب? آن می تواند هر یک از این اما اجازه دهید نگاهی به تست.

با بالا سخت تن به تن تقاضا برای افزایش تست های رسانه ای و عمومی به طور یکسان به این باور رسیده در آزمایش ع ابزار تشخیص در حالی که عملا هیچ تست تشخیصی است—بیشتر برخی از ‘مثبت کاذب و منفی کاذب’ نسبت به استاندارد طلا ، استاندارد طلا می تواند از لحاظ فنی پیشرفته تر آزمون بالینی ساختار چندین ویژگی و یا حتی یافته های پاتولوژیک در کالبد شکافی. اگر ما نمی خواهید به دست از یک بیماری خطرناک, ما را انتخاب کنید یک تست بسیار کمی منفی کاذب (حساسیت بالا). در برخورد با بیماری های حمل بالا انگ یا درمان های بالا سمیت ما را انتخاب کنید آزمون که تعداد بسیار کمی مثبت کاذب (ويژگی بالا).

اخبار مرتبط

این اقدامات به ما بگویید که چگونه به خوبی یک آزمون رفتار در یک گروه از افراد به خصوص در مورد فردی که مورد آزمایش قرار. اگر وجود دارد احتمال کم از این بیماری در یک فرد احتمال مثبت کاذب و در نتیجه بیشتر از یک فرد که در آن بیماری است که بیشتر احتمال دارد که رخ داده است. اگر یک فرد در خطر قرار گرفتن در معرض ویروس shedder (مانند یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا بازگشت مسافر از شدت آسیب دیده کشور) تست شده است احتمال مثبت کاذب تست پایین تر است که در تست یک خانه محدود فرد بدون سابقه قرار گرفتن در معرض ویروسی و هیچ علائم بالینی. اگر ما با آزمون تعداد زیادی از افراد در یک اتاق پر از افراد بدون علامت “فقط به مطمئن شوید که” ما بیشتر مثبت کاذب از حقیقی مثبت. کره جنوبی در حال آزمایش بر روی تقاضا حتی برای افراد با کم قبل از احتمال ویروسی قرار گرفتن در معرض.

راه نمونه های جمع آوری شده و آزمایش های انجام شده نیز مهم است. فواصل بین بعد از جمع آوری نمونه های اولیه قرار گرفتن در معرض ویروس فرستنده و بعد از شروع علائم اغلب تاثیر بار ویروسی و نتیجه تست. آنتی ژن شناسایی شده توسط ویروس یاب کیت بیان شده تنها زمانی که ویروس است که به طور فعال تکرار—غلظت ویروس در نمونه های جمع آوری شده مهم است. اگر غلظت بهینه یک منفی کاذب ممکن است به دست آوردن. سریع کیت خانگی تشخیص نیز باید مشکل خود را با حساسیت متفاوت است بین 34 تا 80 درصد است. در Noida موارد معیوب و زمان بندی یا فقیر روش جمع آوری نمونه می تواند کمک به منفی کاذب.

پس درس های ویروسی آنتی ژن تست عبارتند از: (1) ما بهترین ویژگی های نتیجه زمانی که ما آزمون در روزهای اولیه عفونت فعال در طول یک دوره فعال ویروسی تکرار جمع آوری نمونه در یک شیوه ای است که اطمینان کافی ویروسی جرم و تست آن در آزمایشگاه قابل اعتماد با استفاده از روش استاندارد; (2) ما بهترین بهداشت عمومی و مدیریت بالینی در نتیجه هنگامی که ما تریاژ عملکرد آزمون و تفسیر نتیجه در زمینه قرار گرفتن در معرض اطلاعات و علايم بالينی با استفاده از کامپوزیت های تشخیصی ساخت. از آنجا که برخی از افراد آلوده در واقع ممکن است واقعا بدون علامت و احتمالا می تواند گسترش تصادفی نظرسنجی از جمعیت را به ما بگویید که چگونه یک مشکل این است که در یک جمعیت داده می شود. با توجه به احتمال بالا از نتایج مثبت کاذب در این افراد گزینش ممکن است به دنبال از طریق بعد آنتی بادی آزمایش که نشان می دهد که آیا بدن ساخته شده است تا یک پاسخ ایمنی به این مهاجم پیشنهاد زودتر به نتیجه درست مثبت’. وجود دارد برخی از نگرانی حتی در اینجا در مورد متقاطع از این آنتی بادی آزمایش با دیگر coronaviruses.

با توجه به معماهای سراسر آزمون و نا امیدی در مستندات و اجتماعی فاصله وجود دارد یک مکتب فکری است که پیشنهاد می کند که ما برای باز کردن و حرکت آزادانه اجازه دهید به این ویروس آلوده اکثریت ما در نتیجه توسعه گله ایمنی از طریق طبیعی و قرار گرفتن در معرض. این مدرسه حمایت از فلسفه است که چه نمی توان درمان باید تحمل است. اقتصادی و اجتماعی هزینه های مستند و impracticality اجتماعی فاصله در محله های فقیرنشین و دیگر جوامع کم درآمد اضافه کردن به وزن این استدلال. چه خواهد شد ما که در شلوغ مدارس و کالج ها و یا توده بازارهای هند ؟ بنابراین استدلال به ما اجازه نیش قرص تلخ (نه هیدروکسی کلروکین) و شجاعانه افشا خودمان به این ویروس به دست آوردن نجات و ایمنی از طریق ‘گله ایمنی’.

چه گله ایمنی ؟ زمانی که اکثریت با ثبات جمعیت (55-70٪) است این ویروس حذف شده است از بدن خود را, و آنها دیگر می تواند آلوده باقی مانده از جمعیت. ریچارد نقد یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد معتقد است که این یک اسم بی مسمی است و ترجیح میدهد به آن تماس بگیرید, ‘گله حفاظت”. چرا که unexposed از اعضای گله خود به دست آورده نه ایمنی و آلوده می تواند اگر او سفر به ترکیب با یکی دیگر از گله که هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد که سطح حفاظت است. در هند و سراسر کشور گله حفاظت زمان طولانی را.

همچنین در این باره هزینه ؟ حتی اگر 1% از 60-70% آلوده می میرند تعداد مرگ و میر خواهد بود. در حدود 15-20 ٪ از کسانی که زنده ماندن را تجربه کرده اند یک بیماری شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان. بیشتر افزایش موارد ناگهانی و نه آهسته مارس به عنوان ما را دیده اند از سقوط حتی بهتر-مجهز به سیستم های بهداشتی در جای دیگر با توجه به طاقت فرسا است. حتی در حال حاضر ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال کار می روشن به ویروس و سقوط بیمار در غیر قابل قبول اعداد. این ساییدگی را نیز تحت تاثیر قرار بهداشت و درمان برای اختلالات دیگر. به قرض گرفتن یک عبارت از باکسر محمد علی, این حرکت سریع ویروس ‘شناور مانند یک پروانه و نیش مانند یک زنبور عسل’. ما باید موضوع بیش از نیمی از جمعیت ما به قرعه کشی که می میرند و یا بسیار بیمار به ارائه برخی از دیگران محدود بهره مند شوند از گله محافظت کنید ؟ حتی اگر ما مجبور به انجام این کار اجازه دهید ما آن را در یک سرعت است که تا حد زیادی کاهش خطرات.

ما باید با استفاده از مبهوت از انتشار مستند و تنظیم مترقی قرار گرفتن در معرض ویروس برای رسیدن به گله ایمنی در طول زمان به جای اتخاذ یک بی پروا ‘اجازه دهید ما با زندگی’ رویکرد است. این تست زمان, و نه بار برای مصاحبه سلامتی ما کارگران و گروه های آسیب پذیر به قرعه کشی, استخر, از کسانی که رنج می برند که زنده خواهد ماند و خواهد شد که راه رفتن با استعداد گله حفاظت.

نویسنده جمهور, بهداشت عمومی بنیاد هند است. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im