ابرها بیش بازیابی: بسیاری از آژانس های بریده بریده تولید ناخالص داخلی پیش بینی

world bank, imfصندوق بین المللی پول و بانک جهانی تا به حال هر دو در ماه ژانویه ثابت خود را FY21 هند رشد اقتصادی 5.8٪.

حدود نیم دوجین تاسیس سازمان که به تازگی خود را کمرنگ رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی برای هند به طیف وسیعی از 5.1 درصد به 5.4 درصد در پی Covid-19. پیش بینی برای هر سال 2020 تقویم سال یا سال مالی آینده. تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار در روز پنج شنبه پیش بینی شده FY21 رشد ناخالص ارزش افزوده (GVA) فقط 4.7%.

بانک مرکزی هند است و انتظار می رود به اصلاح آن FY21 رشد طرح از 6 درصد که اعلام شد در هفته اول ماه مارس, در ماه آوریل و یا حتی پیش از آن.

اخبار مرتبط

این Covid-19 همه گیر است نقش برآب امیدوار است به صورت خفیف بهبود اقتصادی در FY21 تهدید هر دو مصرف و سرمایه گذاری به عنوان مصرف کنندگان به طور فزاینده ای کاهش خرید و شرکت تقلا شامل ضرر و زیان در میان نصب ترس از عظیم غوطه در رشد جهانی.

اگر چه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی هستند و در عین حال به شرکت آخرین پیش بینی رشد پس از coronavirus گسترش شاخکهای خود دور و گسترده آنها هشدار داده اند از یک سقوط از قبل خود را تخمین می زند. صندوق بین المللی پول و بانک جهانی تا به حال هر دو در ماه ژانویه ثابت خود را FY21 هند رشد اقتصادی 5.8٪.

همانطور که برای FY20 در حالی که دولت در ماه گذشته پیش بینی رشد 5 درصد آن همه را به تجدید نظر لطف به پایین تر از حد انتظار گسترش در مارس چهارم. به عنوان مثل, مختلف تحلیلگران در حال حاضر خود را کمرنگ FY20 بینی به 4.7 درصد یا حوالی.

افزایش ‘اجتماعی فاصله” در میان مردم برای جلوگیری از coronavirus گسترش و در نتیجه عدم قطعیت در مورد مصرف و تولید خواهد وزن در رشد در یک زمان وقتی که چشم انداز جهانی توسعه نگاه حتی بیشتر شکننده است. تقاضای جهانی است و انتظار می رود به یک ضربه عظیم در حالی که زنجیره تامین آسیب دیده اند. صادرات هند را از این رو به احتمال زیاد قرارداد اگر چه سقوط جهانی قیمت نفت خام خواهد augur خوبی برای اقتصاد هند.

S&P جهانی در روز چهارشنبه پیش بینی رکود اقتصادی در آمریکا و منطقه یورو است و پیش بینی خود را برای رشد در چین, کانون اپیدمی کاهش به 2.9% از 4.8% اعلام کرد در اوایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>