هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخاباتی رئیس جان پودستا آمد به برادرش دفاع روز شنبه رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاره پاره او را در توییتر.

در سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی “هر چه اتفاق افتاده به هیلاری مدیر کمپین پودستا است برادر ؟ نبود او مجبور به ترک شرکت خود را با چیزهای بد اتفاق می افتد ؟ چرا هیچ چیز اتفاق می افتد به او را تنها به ‘دیگر’؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به احتمال زیاد به بحث در اطراف وزارت دادگستری را اعلام کرد که آنها به دنبال یک بیشتر ملایم حکم برای راجر سنگ و یک دوست قدیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از او محکوم به هفت تا نه سال در زندان است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سنگ حکم یک “سقط جنین از عدالت” اما رد کرده است که او گفت: بر تغییر حکم.

تونی پودستا شد بنا به گزارش ارائه شده ایمنی در مقابل شهادت پل Manafort پس از او در رابرت مولر را بررسی است. پودستا به حال گفته نقض عوامل خارجی قانون ثبت که کشف شد که مولر به دنبال Manafort وابستگی به روسیه است. چندین نفر سوال چگونه پودستا موفق به “نابودی” بدون مجازات.

در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, nrdc نوشت: “چه اتفاقی افتاد ؟ خود را در وزارت دادگستری بسته مورد به این دلیل که بر خلاف رفیق خود راجر سنگ برادر من نیست دروغ به کنگره ارعاب شاهد و مانع فدرال بررسی است.”

سه نفر از دادستان ها که مشغول به کار در Mueller تیم حذف شده خود را از مورد زمانی که این گروه اعلام کرد این جمله کوتاه برای سنگ از جمله دو که استعفا داد و از این بخش به طور کامل. سنگ حکم نهایی خواهد شد در فوریه. 20.

جان پودستا ناموفق ریاست کلینتون در کمپین 2016. او تا به حال کار نکرده برای برادرش شرکت پودستا گروهی از 1990s شروع شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su