آزمایش های بالینی ‘وعده’ به صورت Itolizumab و توکلیزوماب

آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ مایل هستند برای کلید داروهای Itolizumab و توکلیزوماب به آنها ثابت نشده است موثر و بدون شک در کاهش Covid-19 مرگ و میر. Itolizumab مورد استفاده برای درمان پسوریازیس بیماری پوستی است که به بازار عرضه شده توسط Biocon در حالی که توکلیزوماب یک روشه که این محصول توزیع شده توسط Cipla در هند.

Balram Bhargava مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: Itolizumab و توکلیزوماب در نظر گرفته شده برای جلوگیری سايتوکين طوفان در Covid بیماران. یک سايتوکين طوفان است hyper-واکنش سیستم ایمنی بدن است که پس از آن شروع به حمله به خود بیمار اندام و می تواند کشنده باشد.

“وجود مواد مخدر شده اند که فکر می کردم برای جلوگیری از سايتوکين طوفان. اما آنها هنوز نشان داد ميزان مرگ و مير کاهش و در نتیجه آزمایشات مایل,” Bhargava گفت.

پس از Bhargava بیانیه Biocon بنیانگذار Kiran Mazumdar شاو توییتی “دکتر Bhargava مناسب است. ما دریافت کرده اند اضطراری با استفاده از اختیارات در دادگاه محوری. به فرمان ما را انجام خواهد داد بزرگتر فاز 4 کارآزمایی بالینی و ما نیز باید 150 بيمار دنیای واقعی کردن برچسب’ اطلاعات آن منتشر خواهد شد.”

اورژانس استفاده کنید

در جولای 11, دارو کنترل کلی از هند (DCGI) اعطا تصویب برای اداره Itolizumab در Covid بيمار با متوسط تا شدید زجر تنفسی حاد تحت بند محدود اضطراری تصویب. پزشکان در سراسر هند استفاده می شود که این دارو در خاموش برچسب’ حداقل در 150 بيمار پس ممکن است. به طور مشابه توکلیزوماب است که استفاده می شود ‘خاموش برچسب’ معنی پزشکان می توانید با تجویز این داروها پس از رضایت آگاهانه از بیماران در ‘مهربان’ زمینه.

در جولای 13, Biocon ارائه داده از یک کارآزمایی بالینی با حجم نمونه 30 Covid بیماران از آنها 20 داده شد Itolizumab. در حالی که کسانی که مواد مخدر در زمان جان سالم به در برد سه ‘کنترل’ بیماران درگذشت.

کارشناسان مورد انتقاد قرار Biocon حاکی از این است که حجم نمونه مورد استفاده برای محاکمه شد و شواهد بیشتری مورد نیاز بود برای اثبات اثربخشی این دارو در کاهش مرگ و میر. این شرکت همچنین تحت اسکنر پس از DCGI بخشیده نیاز به انجام فاز 3 آزمایش های بالینی (معمولا در مقیاس بزرگ چند مرکز آزمایشات) و اجازه شرکت به post marketing surveillance یا فاز 4 داده.

“بر چه اساس است که موضوع کارشناس کمیته DCGI بخشیده الزامات مورد نیاز برای فاز 3 محاکمه ؟ من درک می کنم که ایمنی داده ها در دسترس است برای پسوریازیس (شرایط اولیه) برای این مواد مخدر, اما این بیماری مدل Covid-19 متفاوت است. فاز 3 مطالعات برای کارآمدی نیست ایمنی” گفت: Dinesh Thakur عمومی بهداشت و درمان فعال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de