تقریبا غیر ممکن است و بدون انسان ساخته شده, گرم شدن کره زمین در سال جاری عجایب سیبری موج گرما تولید تغییر آب و هوا را بیشتر آشکار رد پا از آب و یک فلش جدید مطالعه می گوید.

دانشمندان بین المللی منتشر شده در یک مطالعه در روز چهارشنبه که اثر گلخانه ای ضرب شانس این منطقه طولانی مدت گرما حداقل 600 بار و شاید ده ها هزار بار.

در این مطالعه که هنوز از طریق بررسی دقیق این تیم نگاه سیبری از ژانویه تا ژوئن از جمله یک روز که آمار 100 درجه (38 درجه سانتیگراد) به صورت یک قطب رکورد.

دانشمندان از انگلستان, روسیه, فرانسه, هلند, آلمان و سوئیس استفاده می شود 70 مدل های آب و هوایی در حال اجرا هزاران نفر از شبیه سازی های پیچیده در مقایسه با شرایط فعلی به یک جهان بدون انسان ساخته شده گرمایش از سوزاندن زغال سنگ و نفت و گاز.

آنها دریافتند که بدون تغییر آب و هوا از نوع طولانی مدت گرما که آمار سیبری اتفاق می افتد یک بار در سال 80,000 عملا غیر ممکن است بدون نفوذ انسان گفت: مطالعه منجر نویسنده اندرو Ciavarella یک دانشمند در انگلستان ملاقات کرد ،

این مطالعه هماهنگ با جهان آب و اسنادی انجام شد در دو هفته و هنوز قرار داده شده است از طریق میکروسکوپ بررسی دقیق و منتشر شده در مجله علمی.

اما محققان که تخصص در این زمان واقعی مطالعات برای جستجوی اثر انگشت از تغییرات آب و هوایی در حوادث شدید معمولا کار خود را دریافت کنید بعد منتشر شده در کارشناسی, مجله و استفاده از روش های است که در خارج از دانشمندان می گویند استاندارد هستند و ثابت شده است. جهان آب و هوا تخصیص گذشته کار پیدا کرده است برخی از افراط و آب و هوا نمی شد باعث تغییر آب و هوا.

اما 2020 به سیبری موج گرما ایستاده بود در میان بسیاری از مطالعه گفت: attribution تیم شرکت سرب Friederike اتو اقدام مدیر آکسفورد دانشگاه محیط زیست تغییر موسسه.

“قطعا از همه چیز ما انجام داده اند آن را قوی ترین سیگنال است که ما را دیده اند” اتو گفت.

این تیم در نگاه هر دو متوسط دما در سیبری بیش از شش ماه از سال که درجه حرارت به طور متوسط 9 درجه (5 درجه سانتیگراد) بالاتر از نرمال و گرما سنبله از 100 درجه رخ داده در شهر Verkhoyansk در ماه ژوئن. هر دو واقعا اتفاق می افتد نمی تواند در یک جهان بدون حرارت اضافی به دام انداختن گازهای حاصل از سوختن سوخت های فسیلی Ciavarella گفت.

دانشمندان گفت: گرمای اضافه شده به مشکلات گسترده آتش سوزی, آتش سوزی, شیوع آفت و ذوب پرمافراست که منجر به یک خط لوله نفت نشت. ذوب پرمافراست همچنین به طور بالقوه برای انتشار مقادیر عظیمی از گازهای گلخانه ای به دام افتاده در زیر زمین یخ زده است که پس از آن می تواند بدتر گرمایش, دانشمندان گفت.

این رویداد واقعا نگران کننده است گفت: مطالعه همکاری نویسنده اولگا Zolina یک آب و هوا دانشمند در ص Shirshov موسسه سازندگان و diy تجهیزات بانکها در مسکو.

حداقل 10 در خارج از دانشمندان گفت: این مطالعه علمی و صدا با استفاده از تاسیس و تکنیک های مناسب.

آنها را در تحت یک زمان کوتاه marshaled تعداد زیادی از مجموعه داده های مختلف با هم که واقعا به اعتبار نتایج آنها گفت: دانمارکی مؤسسه هواشناسی آب و هوا دانشمند اموزش موترام که نبود بخشی از تحقیقات است.

چنین مطالعاتی اجازه می دهد مردم و رهبران جهان به نقطه اتصال بین رویدادهای شدید آب و هوا و تغییر آب و هوا و آماده شدن برای آنها, گفت:, فرانسوی, آب و هوا دانشمند والری ماسون-Delmotte که نبود بخشی از تحقیقات است.

آب و هوا از آینده بسیار متفاوت است به عنوان این مقاله را نشان می دهد گفت: دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا هواشناسی پروفسور دیوید Titley که نبود بخشی از تحقیقات است. “ما هم می تواند وفق دهند و یا رنج می برند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی