تغییر آب و هوا واقعی است و خیره در چهره ما اما همه را از دست داده است

Climate change, Temperatures in Antarctica, Amazon rainforest, Baghdad, Australia, India Climate Collaborative, indoor air qualityاین درست است که حمل و نقل پایدار می تواند به افزایش رشد اقتصادی و بهبود دسترسی.

درجه حرارت در قطب جنوب باید آمار بیش از 20 درجه سانتیگراد بغداد شاهد بارش برف در جنگل های بارانی آمازون خشکسالی باعث شده است که آتش سوزی بخش بزرگی از استرالیا تجربه کرده است و خود را بدترین آتش سوزی… اثرات فاجعه بار تغییر آب و هوا را نمی توان برجسته تر است.

در حالی که کمی وجود دارد که اراده سیاسی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی افزایش آگاهی در میان مردم است که قطعا تحریک تقاضا برای پایداری توان آن را به محصولات و یا خدمات و یا تجارب تولد یک میزبان از کسب و کار و کارآفرینان برای دیدار با این تقاضا است. به عنوان ابداع شده توسط برخی از شرکت ها, ‘alternativism’ چیز در است.

اخبار مرتبط

در تلاش برای حل هند فشار دادن آب و هوا چالش های این کشور قبل از هر چیز خیر را تشکیل هند آب و هوا مشارکتی (ICC) به درایو راه حل های است که اطمینان حاصل شود که هر دو جهان طبیعی و مردم رشد. ICC علائم اولین پاسخ توسط رهبران صنعت از جمله راتان N Tata, Anand Mahindra, Rohini Nilekani نادر Godrej, Aditi و Rishad Premji Vidya شاه و Hemendra Kothari, در میان دیگران. “ما جمعی از رهبری را نشان می دهد به جهان است که هند بشردوستانه آماده است به یک رهبر در اقلیمی” تاتا اعتماد رئیس راتان تاتا اعلام کرده است. ICC به دنبال ساخت یک پلت فرم مشترک برای متنوع صدای راه حل های نوآورانه و سرمایه گذاری های جمعی بدون کمی پول که شرکت ها در حال ادغام با هم برای پلت فرم. “روشن است که جهان نمی تواند همچنان به دنبال یک کسب و کار-به-روش معمول و هیچ کس نمی تواند حل مشکل خود به خود. کسب و کار, دولت, و انسان دوستی باید همکاری کنند به نتایج درایو به سرعت و در مقیاس” ماهیندرا گروه رئیس Anand Mahindra شده است گفت: به نقل از.

Encouragingly تغییر آب و هوا است که دامن زدن به رشد نه تنها نام بزرگ اما راه اندازی و همچنین.

انرژی کارآمد

انرژی نیاز به نه تنها تحمل بلکه ذخیره شده و استفاده از آن به حداقل رسیده است. بنابراین در حالی که ما یک میزبان از سبز قدرت شرکت های مانند انرژی خورشیدی و بادی و آبی و سوخت ما نیز شرکت های که با استفاده از انرژی هوشمندانه مانند سان فرانسیسکو مبتنی بر راه اندازی انبوه اتصال (RFCx) که با استفاده از پیر بازیافت گوشی های هوشمند طراحی شده توسط انرژی خورشیدی به صرفه جویی در درختان. نزدیک, صفحه اصلی, Ecolibrium انرژی پاک-tech راه اندازی این نسخهها کار میکند با SmartSense به آدرس نیاز برای سمت تقاضا مدیریت انرژی. آن را ارائه می دهد شبکه هوشمند راه حل های فناوری برای بهینه سازی قدرت با استفاده از قطعات مانند smart متر تجدید پذیر منابع تولید پراکنده و ذخیره سازی هوشمند پایان استفاده از دستگاه و سنسور.

“در هند که در آن کاهش قدرت شایع کوچک 3 تا 5 درصد بهبود در قدرت گرسنه صنایع ارائه می کنند قابل اعتماد قدرت به هزاران نفر از خانواده ها. کاهش مصرف انرژی منجر به کاهش انتشار کربن و به نوبه خود موجب صرفه جویی در درختان. کمک به ما در توزیع ذخیره انرژی به کسانی که به آن نیاز دارید. شرکت های بزرگ خرید ترکیبی از قدرت از منابع مختلف مانند حرارتی و باد و خورشیدی و غیره. SmartSense کمک می کند تا شرکت های را انتخاب کنید و پایدار ترین منبع در پایین ترین هزینه به صورت روزانه. آن است که قادر به تشخیص انرژی نشتی در سراسر شرکت و توصیه می کند راه هایی برای رفع آنها از جمله شرکت های انرژی-کارآمد می گوید:” Harit Soni مدیر و موسس Ecolibrium انرژی است.

هوشمند ساختمان فن آوری راه اندازی 75F ارائه می دهد یک پیش بینی ساختمان سیستم هوش خود-بهینه سازی راه حل های مانند تهویه مطبوع, کیفیت هوای داخل (IAQ) و روشنایی بر اساس ورودی از سنسور آب و داده های پیکربندی تنظیمات و پیش بینی الگوریتم برای ارائه به 50 ٪ صرفه جویی در انرژی و 10 درصد بهبود مستاجر تجربه.

لاجوردی قدرت مستقل تولید برق ایجاد صاحب و عمل نیروگاه خورشیدی در هند. کویمباتور-بر اساس cleantech, راه اندازی, Surya قدرت سحر و جادو خورشیدی را فراهم می کند راه حل های آبیاری با ساخت مقرون به صرفه خورشیدی پمپ آب برای کشاورزان در قدرت-کسری بودجه مناطق.

Greenway Grameen مادون درگیر در طراحی و تولید و توزیع سوخت دود-کاهش مقرون به صرفه انرژی صفحه اصلی لوازم خانگی روستایی برای مصرف کنندگان در هند. آن را ارائه می دهد هوشمند آشپزی اجاق و کوره ادم تنومند و بدقواره است که بسیار با دوام و قابل حمل است و می تواند برای سوزاندن سوخت زیست توده (چوب کود گاو و غیره) در حالی که کاهش دود 70% سوخت با استفاده از 65% و گازهای گلخانه ای 1.5 تن در سال است.

به تازگی دولت هند BIRAC تاتا اعتماد تاتا قدرت اجتماعی و آلفا روساي 15 راه اندازی برای نشان دادن موثر راه حل های فناوری برای رسیدگی به مسائل مربوط به فقر انرژی انرژی دسترسی و تغییر آب و هوا. از آنها Elicius انرژی پیل سوختی انرژی فن آوری ذخیره سازی را فراهم می کند افزایش چگالی توان نسبت به بازار فعلی استاندارد و پایین تر خرید اولیه هزینه های مردمی توسعه انرژی کم هزینه انرژی کارآمد فناوری برای پاک کردن و فشرده سازی بیوگاز در صورت مقرون به صرفه; معتدل فن آوری های جدیدی اختصاصی با انرژی کارآمد تهویه مطبوع و سردخانه تکنولوژی که منجر به کاهش 50 ٪ در مصرف انرژی کلی; Offgrid انرژی Labs توسعه ZincGel باتری است که می تواند بهتر از زمان باتری های اسید سرب از نظر تراکم قدرت و عمر باتری و هزینه به طور قابل توجهی کاهش تعداد باتری.

حمل و نقل پایدار

برای شرکت در اجلاس سازمان ملل متحد در سال گذشته سوئدی نوجوان گرتا Thunberg عبور از اقیانوس اطلس در یک مسابقه قایق بادبانی برای جلوگیری از سفر توسط هوا. در این روند, جوان, آب و هوا موجب فعال کردن ‘پرواز بشود’, آتش مسافران به اجتناب مسافرت هوایی.

این درست است که حمل و نقل پایدار می تواند به افزایش رشد اقتصادی و بهبود دسترسی. برای این کار اگر چه سوخت های جدید مورد نیاز است که می تواند به کاهش گازهای گلخانه ای و مطابق با محدودیت گوگرد/کربن تولید گازهای گلخانه ای. برخی پایدار سوخت این گزینه ها عبارتند از اتانول زیستی—که ساخته شده از ذرت و نیشکر و می تواند به جای استفاده از بنزین و سوخت زیستی است که ساخته شده از روغن های گیاهی و چربی های حیوانی.

زمان صفر-انتشار نقلیه فن آوری شامل پلاگین هیبرید نیتروژن مایع وسایل نقلیه چرخ طیار ذخیره سازی انرژی در وسایل نقلیه با انرژی خورشیدی اتومبیل های هیدروژن در وسایل نقلیه (با استفاده از سلول های سوخت و یا تبدیل موتورهای احتراق داخلی) و هوای فشرده وسایل نقلیه به طور معمول شارژ توسط برق کمپرسور. Segway شخصی حمل و نقل بیش از حد از 11 برابر بیشتر انرژی کارآمد تر از متوسط ماشین آمریکایی, آن را به عنوان عمل در دو باتری های لیتیوم یون.

هیچ بحث حمل و نقل پایدار می تواند کامل و بدون اشاره از استفاده مشترک از ماشین که نه فقط برطرف تراکم ترافیک اما کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به عنوان به خوبی. مشغول به کار در این زمینه است sRide اجتماعی استفاده مشترک از ماشین و دوچرخه ادغام برنامه در هند است که در حال حاضر در سراسر 10 شهرستانها, کمک به بیش از دو میلیون نفر از مسافران روزمره است. پس از آن وجود دارد تحرک شهری ارائه دهنده راه حل های Routematic که کمک می کند تا شرکت ها با round-the-clock شیفت. در سال 2019 در واقع آن کاهش می یابد 2.56 لاخ تن از انتشار کربن پوشش داده شده در فاصله بیش از 167 میلیون متر (صرفه جویی در حدود 33.26 میلیون لیتر از سوخت) و طراحی بیش 42,000 مشترک سفرهای معادل کاشت 6,250 درختان. “با راه اندازی وسایل نقلیه الکتریکی… ما شده اند قادر به قدرت یک میلیون سفر در هر ماه بیش از 80 مشتریان… ما به عنوان یک gamechanger برای MNCs. شرکت های خود را به چین کارمند حمل و نقل با اهداف چشم انداز ما می گوید:” Routematic از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Surajit دس.

تولید کنندگان ماشین بیش از حد صورت به طور فزاینده مهم وظیفه ارائه امن و تحرک پایدار برای همه. در اوایل سال 2010, خودرو, غول, نیسان, معرفی نیسان برگ به طور کامل وسیله نقلیه الکتریکی با آخرین نیسان هوشمند تحرک امکانات از جمله ProPILOT کمک e-پدال و ترمز اضطراری اتوماتیک. “از آنجا که راه اندازی آن در سال 2010 ما شده است قادر به قرار دادن بیش از 300,000 صفر-انتشار برقی وسایل نقلیه در جاده ها در سراسر جهان کمک به کاهش انتشار کربن در سراسر جهان می گوید:” Daniele Schillaci معاون اجرایی رئیس جمهور, جهانی, بازاریابی و فروش, zero emission خودرو و باتری های کسب و کار و رئیس کمیته مدیریت در ژاپن/AO (ژاپن و آسیا و اقیانوسیه کسب و کار) نیسان موتور. این شرکت راه اندازی توجه داشته باشید e-Power, یکی دیگر از وسیله نقلیه الکتریکی در نوامبر 2016. در سال 2019, Hyundai Motor India, بیش از حد, راه اندازی برق SUV Kona یک محدوده صفر-انتشار ماشین.

حتی آمازون که برای حمل و نقل است که یک جزء کلیدی است که انجام آن بیت. E-commerce غول سرمایه گذاری $440 میلیون در Rivian برقی کامیون راه اندازی برای سرعت بخشیدن به تولید وسایل نقلیه الکتریکی. این وسایل نقلیه جدید شروع خواهد شد ارائه بسته تا سال 2021 با 10000 جدید وسایل نقلیه در جاده ها و همه یک لاخ وسایل نقلیه در جاده ها تا سال 2030 صرفه جویی 4 میلیون متریک تن کربن در سال است.

پلاستیک-رایگان خانه

هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن به هند برای تبدیل شدن به کاملا پلاستیکی-اما برخی از راه اندازی و سرمایه گذاری گرفته اند گام های کودک نسبت به آینده است. نگاهی به عنوان مثال چوک که تولید کننده گرین کارد و چنگال با استفاده از باگاس. “محصولات 100% compostable و تجزیه در ماه. قیمت گذاری دامنه از `1-7 (برای کل محدوده محصول) است که ارزان تر از خوب-کیفیت پلاستیک می گوید:” Ved کریشنا استراتژی سر در یاش پککا شرکت مادر از چوک و اضافه کرد که خمیر خمیر باعث می شود محصولات بسیار سبک وزن و انعطاف پذیر و قوی و مناسب برای استفاده در اجاق های مایکروویو.

اما چه چیزی باعث چوک واقعا ایستادگی کردن این واقعیت است که محصولات خود را به روغن و آب-مقاوم در برابر یک عامل افتراق برای کارد و چنگال. این ممکن است به دلیل اختلاط مواد غذایی درجه مواد شیمیایی در فرآیند تولید, توضیح می دهد که کریشنا اضافه کرد: “همه این مواد شیمیایی مورد تایید FDA و مورد استفاده در مقادیر کوچک در تولید است. به طوری که آنها هیچ عوارض جانبی.”

به وضوح بازیافت راه رفتن است—حداقل تا ما پیدا کردن جایگزین های مناسب برای پلاستیک. این سرود که به دنبال فرش جمهوری نیز هست. بین المللی خانه مد نام تجاری با استفاده از بازیافت دوچرخه جنسی با حیوان خانگی ذغالسنگ استخراج شده از بازیافت بطری های آب بازیافت نخ ابریشم و دیگر multi-الیاف پارچه برای ایجاد منحصر به فرد و پر جنب و جوش فرش و تابلو فرش. یکی دیگر از شرکت فرش مدل curates, هوای آزاد, فرش های ساخته شده با پلاستیک بازیافت شده.

آمازون.در بیش از حد در حال توسعه پلاستیکی-رایگان جایگزین برای بسته بندی از جمله کیسه های حباب کشش قرار دادن نوار و غیره. “ما همچنان به سرمایه گذاری در بسته بندی های پایدار راه حل برای به حداقل رساندن وابستگی ما را در پلاستیک. پایداری جدایی ناپذیر است و آن را به عنوان تضمین یک سه گانه برنده—آن را خوب است برای این سیاره مشتریان و جامعه و کسب و کار می گوید:” Akhil Saxena, معاون رئیس جمهور, مشتری, تحقق, آمازون هند است.

Suraj Chaudhari, بنیانگذاران, Zlade یک نام تجاری آنلاین از مردان نظافت محصولات موافق است: “ما تمرکز بر روی اضافه کردن لایه های غیر ضروری را بسته و هر گونه استفاده از پلاستیک برای بسته بندی و یا پر کردن بسته. قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر مواد—مانند کارتن و کاغذ و دستمال کاغذی به جای کیسه های پلاستیکی و حباب پیچد و کوچک پیچد—قابل استفاده در بسته بندی.”

آب گلایه

در پاسخ به افزایش کمبود آب در جهان امروز بسیاری از شرکت ها می آیند تا با راه حل های نوآورانه برای کاهش استفاده از آب. Unilever, برای یک, معرفی Domestos خیط و پیت کردن, کمتر, یک, توالت, اسپری که در كشتن و حذف بو و بدون نیاز به خیط و پیت کردن در آفریقای جنوبی در سال 2018 است. بوی ادرار است neutralised و حذف توسط اسپری های پیچیده عطر. “معطر بوی قتل اسپری موثر است و می دهد و ساکنان برخی از تاخیر از وضعیت وخیم آنها. این کمک می کند تا خانواده ها و کسب و کار صرفه جویی در آب با کاهش تعداد بار آنها خیط و پیت کردن توالت خود می گوید:” الیزابت Mokwena, مدیر بازاریابی, آفریقای جنوبی, Domestos.

پس از آن وجود دارد این است که تغییر یک کرون نوآوری شرکت فراهم می کند که کم تلاش بالا تاثیر راه حل در قالب لوله و دوش که اساسا کاهش آب و انرژی استفاده کنید. سنتی لوله ها با استفاده از 10-12 لیتر آب در هر دقیقه است. جدید EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست) استاندارد است اما 8 لیتر در دقیقه است. “ما تنها با استفاده از یک کسری از که” ادعا می کند Mikael Abbhagen از بنیانگذاران و رئیس طراحی تغییر داده که تاسیس شد در سال 2016. “هنگامی که ما شستن دست… میلیاردها گالن می رود پایین تخلیه به معنای واقعی کلمه. از این رو ما atomise آب شکستن آن را به میلیون ها نفر از قطره. هر قطره خود را در سطح منطقه که بدان معنی است که شما با استفاده از هر قطره از آب بیرون آمدن از شیر” توضیح می دهد که Abbhagen اضافه کرد که در کمتر از دو سال با نام تجاری به فروش می رسد بیش از 90 ، 000 واحد از آن آب-صرفه جویی در دستگاه.

کربن خنثی مواد غذایی

حمل و نقل مواد غذایی از طریق هوا بیش از حد نتایج قابل توجهی کربن. با توجه به پست منتشر شده در ژانویه سال 2020 در جهان ما در داده های علمی آنلاین, انتشار, انتشار کربن بالا برای محصولات غذایی و حمل و نقل هوایی و در نتیجه 50 بار بیشتر CO2eq (معادل دی اکسید کربن) از اگر این حمل و نقل توسط یک قایق. یک کیلوگرم از آوکادو از مکزیک به انگلستان به عنوان مثال تولید می 0.21 کیلوگرم CO2eq در حمل و نقل گازهای گلخانه ای خواهد بود که حدود 8 درصد از آوکادو’ کل انتشار کربن است.

یک راه حل در اینجا این است که به خوردن به اندازه تولید محلی به عنوان امکان پذیر است. این جای تعجب نیست پس از آن که سرآشپزها در سراسر جهان به طور فزاینده ای با استفاده از محلی و فصلی تولید کند. Simran سینگ Engineering, اجرایی, آشپز, JW Marriott Mussoorie برای یک, با استفاده از محلی millets گسترده در حالی که پخت و پز. برخی از رستوران ها مانند دهلی نو شهامت رستوران در پولمن Aerocity حتی رشد سبزیجات خود. “رضایت از پخت و پز و خدمت آنچه که ما رشد بی بدیل است. ما ریشه در طبیعت’ بوفه تمرکز بر microgreens و تازه فصلی تولید می گوید:” Neeraj Tyagi, آشپزی, مدیر شهامت در پولمن.

خوردن محلی به ویژه مهم است با توجه به این واقعیت است که کشاورزی یکی از بدترین بخش های آسیب دیده با توجه به تغییر آب و هوا. این وضعیت تشدید و به عنوان کشاورزان در صورت شدیدتر آب و هوا مربوط به تغییر آب و هوا هستند و تجربه کار با محصولات جدید در مناطق قبلا نامناسب برای کشاورزی است. کارشناسان معتقدند برخی از این مناطق کربن خاک غنی و این می تواند منجر به تولید گازهای گلخانه ای. روسیه و کانادا به عنوان مثال حدود یک سوم از جهان کربن آلی سهام موجود در لایه ای از خاک حاصلخیز. در صورتی که زمین کشت شده است و نیمی از آن کربن می تواند به اتمسفر منتشر ظرف یک دهه است. اگر کشاورزی اجازه داده شد به گسترش به تمام این مناطق وجود خواهد داشت شانس کمی برای نشست پاریس توافق اهداف است.

راه دیگر برای کاهش انتشار کربن است که به غذا خوردن کمتر گوشت و فراورده های لبنی و یا سوئیچ از گوشت گیاهی جایگزین. دانشمندان در واقع بارها و بارها توصیه اتخاذ گیاهی و رژیم های غذایی و تنظیم مصرف گوشت برای جلوگیری از اثرات نامطلوب تغییر آب و هوا. یک 2019 گزارش ویژه تغییر آب و هوا و زمین توسط پانل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) به این نتیجه رسیدند که تصویب گیاهی و رژیم غذایی یک فرصت بزرگ برای کاهش تغییر آب و هوا. “ما نمی خواهیم به مردم بگویید که چه چیزی برای خوردن, اما آن خواهد بود مفید برای هر دو آب و هوا و سلامت انسان اگر مردم در بسیاری از کشورها مصرف گوشت کمتر و اگر سیاست را ایجاد انگیزه های مناسب به این اثر گفت:” هانس اتو Pörtner یک بوم شناس که co-صندلی IPCC را در اثرات سازگاری و آسیب پذیری.
اما برای کسانی که ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به ترک خوردن گوشت در دسترس نباشد وجود دارد امیدواریم که در شکل مسخره محصولات گوشت. در هند وجود دارد بسیاری از مسخره گوشت مارک های چنین به عنوان گیاهی, قهرمان, خوب, نقطه, Vezlay پوشش طلا و غیره که استفاده خوبی از غلات و پروتئین های گیاهی برای ایجاد سالم و مقرون به صرفه جایگزین گوشت. نستله بیش از حد به حل و فصل برای رسیدن به صفر net انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و برنامه ای برای راه اندازی گیاهی برگر در ایالات متحده و سوئیس.

متخصصان تغذیه با این حال شک و تردید خود در مورد مسخره گوشت و تبدیل 100% گیاهی. “من معتقدم که در 70:30 نسبت به صورت های گیاهی و غیر گیاهی مصرف مواد غذایی. و من قطعا نه به نفع مسخره گوشت به عنوان ما هنوز مطمئن شوید که چه مواد شیمیایی استفاده می شود در این فرآیند است. منافع بلند مدت مصرف مسخره گوشت هنوز ناشناخته هستند و ممکن است مدت زمان طولانی قبل از ما کشف آن می گوید:” متخصص تغذیه Kavita دوگان.

مقدار متان تولید شده در مزارع لبنی یکی دیگر از نگرانی های عمده. اما با وجود تلاش های هماهنگ برای جلوگیری از این توسط بسیاری از بازیکنان. یکی از اولین محرک بود فنلاند-بر اساس لبنی تعاونی Valio که کاهش مقدار متان تولید می کند و در آن مزارع لبنی به نیمی از بیش از 50 سال است. جای تعجب نیست که گاو سلامت بهبود یافته است و انتشار هر لیتر شیر نیز کاهش می یابد.

واشنگتن-بر اساس شیر نام تجاری خنثی هم در حال کار بر روی کاهش متان تولید شده توسط آن از 1200 گاو از طریق شیوه های مسئول. متان است که تولید می شود تبدیل به برق که به نوبه خود قدرت مزرعه های لبنی.

فلکسی کار

در میان این همه بعید سلاح در مبارزه با تغییر آب و هوا است که مفهوم کار انعطاف پذیر و همکاری کار در فضاهای. و چرا که نه ؟ رفت و آمد نه تنها وقت گیر است بلکه بسیار مضر به محیط زیست. “رفت و آمد می تواند ناراحت کننده غیر دوستانه و فوق العاده وقت گیر است. آن یک منبع جهانی آلودگی می گوید:” سخت لمبا کشور, مدیر, هندوستان, بین المللی محیط کار گروه (IWG) رهبر جهانی برای محیط کاری انعطاف پذیر است که در حال حاضر در بیش از 100 کشور و 1 ، 000 شهرستانها در سراسر جهان است. سوئیس-شرکت بر اساس عمل دو شرکت کار برندها در هند: Regus و فضاهای.

شرکت کار در فضاهای واقع در خارج شهر مراکز ارائه سهولت دسترسی به کارگران برش طولانی و خسته کننده رفت و آمد. تحقیقات جدید در واقع نشان می دهد که توسط 2029, خارجی, شهر فضاهای اداری را کاهش انتشار کربن معادل 12.8 لاخ اطلس پرواز بین لندن و نیویورک هر سال است.
در سال 2020 Regus بیرون آمد با یک گزارش با عنوان انعطاف پذیری اقتصاد است که مورد تجزیه و تحلیل مزایای زیست محیطی برای اقتصاد محلی با رشد قابل انعطاف فضاهای کاری ثانویه در شهرها و حومه مکان از شهرستانها عمده در 19 کشور استرالیا, اتریش, بلژیک, برزیل, کانادا, چین, فرانسه, آلمان, هند, ایتالیا, ژاپن, هلند, نیوزلند, فیلیپین, آفریقای جنوبی, اسپانیا, سوئیس, انگلستان و آمریکا. در این گزارش که کار انعطاف پذیر فضاهای تقویت اقتصاد محلی و بهبود فرصت های شغلی و تقویت جوامع محلی و همچنین بهبود محیط زیست است. اگر ما فقط صحبت از هند کشور, طبق گزارش را ببینید کاهش 181,000 متریک تن از انتشار کربن در هر سال 2029. “رفت و آمد شهری یکی از مهمترین انرژی و آلودگی های فشرده, فعالیت های در هند افزایش انتشار کربن نمایی. رشد فرصت ها در حومه شهرها و گزینه های برای افرادی که برای کار به خانه نزدیک تر می توانید یک اثر فوق العاده ای نیست و فقط بر روی آنها در محیط زیست هم می گوید:” Lambah.

مد جایگزین

پایداری است که در همه جا حاضر پدیده در باند فرودگاه و خیابان و مارک های مد. از مد نشان می دهد در نیویورک و میلان به لندن و پاریس و هند و طراحان به طور فزاینده ای تبدیل شدن به آگاه از چگونگی آسیب رساندن سریع مد است که به محیط زیست است. امسال اسکار را دیدم بازیگر جین فوندا پوشیدن بازیافت شش ساله لباس شب و کت قرمز او قبلا اعلام کرده بود که “آخرین مقاله از لباس من تا به حال خواهد خرید” به عنوان بخشی از خود را در جریان مبارزات انتخاباتی به منظور بالا بردن آگاهی در مورد بحران آب و هوا. “حرکت به سمت آهسته مد شده است نسبتا اخیر به ویژه در میان نسل وای که متوجه می شوند که خود را الگوی خرید است نه سازگار با محیط زیست دوستانه است. آن است که به خصوص عادلانه نیست برای کسانی که درگیر در تهیه پوشاک می گوید:” Sharda Gautam, از صنایع دستی در تاتا تراست. “برای مثال اگر شما یک پنبه بالای آن مصرف 700-800 لیتر آب بسته به طراحی. این است که صرف اتلاف منابع است.”

مهارت و نبوغ محلی تمرکز بر حفاظت از انرژی و (صنعتی) انتشار گازهای گلخانه ای هستند و چند عامل است که افتراق صنعت handloom از قدرت شدند. رنگ استخراج شده با کمتر انرژی به معنی در سابق. همچنین یک handloom عمل به صورت دستی و بدون کمک از نیروی برق است.

اتریش فیبر با نام تجاری لنزینگ Ecovero یکپارچه است پایداری از شروع. آن را با همکاری مارک های چنین به عنوان UGG, صحبت, مادری, Gant, TOMS Allbirds, Alceste, Veja, H&M, Soludos و Leguano برای کفش. این برند همچنین قصد دارد وارد این کفش بخش با یک گیاهی کفش مفهوم در هند به زودی. این conceptualised Tencel الیاف برای کفش با استفاده از مواد تشکیل دهنده از طبیعت و جایگزین های متعدد قطعات—مواد اولیه چوب به عنوان مثال از مسئولانه مدیریت جنگلداری. آن را نیز به دنبال یک محیط دوستانه فرایند تولید. عوامل دیگر مانند compostability, تنفس کفش بودن و صاف به پوست پارامترهای عملکرد (مدیریت رطوبت کاهش رشد باکتری ها) نیز در ذهن نگه داشته شود در حالی که ساخت این محصول است.

طراح هندی Ritu کومار خود استفاده می شود پارچه برای او AW20 مجموعه است. او می گوید: “trendsetting سبک ساخته شده از پایدار ویسکوز الیاف مجسم تغییر به مسئول مد. این صنعت در حال انجام آن بیت به ترویج سازگار با محیط زیست دوستانه لباس و لنزینگ تعهد می تواند کمک به یک محیط سالم.” Avinash یال تجاری سر و جنوب آسیا لنزینگ گروه می افزاید: “چنین همکاری می تواند به ایجاد یک بزرگتر کمک رسانی در میان صنعت در اتخاذ جایگزین منابع و فرآیندهای در مارک های خود را.”

آدیداس تا دوباره سه نسخه از آن UltraBoost کفش و یک نسخه جدید از آن اصل آدیداس کفش تحت آدیداس Parley—رسمی همکاری محصول خط بین آدیداس و Parley برای اقیانوس ها سازمان محیط زیست—تولید شده با جنس پلاستیک بازیافت شده است که کمک می کند کاهش میزان پلاستیک در اقیانوس باقی مانده است.

در سال 2013 لوی راه اندازی WasteLess طیف وسیعی از شلوار تشکیل شده از حداقل 20% پس از مصرف قابل بازیافت محتوا از متوسط هشت بطری های پلاستیکی. حتی اگر WasteLess محدوده است و دیگر به بازار عرضه لوی همچنان پایدار ارائه مد با آن زمان Wellthread شامل اولین کاملی استفاده از cottonised کنف و به طور کامل قابل بازیافت, نایلون, شورت های هیئت مدیره.

آگاهانه زیبایی

مارک های زیبایی بیش از حد به دنبال اتخاذ مواد طبیعی و شیوه های پایدار به رشد در بازار است. بنابراین در حالی که مارک های مانند Batiste و Bblunt ارائه خشک و شامپو است که از بین بردن استفاده از آب دیگران مثل WOW پوست علم باید محصولات است که آیا استفاده از مواد شیمیایی مضر مانند sulphates و سیلیکون است. وجود دارد 100% گیاهی مارک نیز مانند آلو که با استفاده از بازیافت پلاستیک. مراقبت شخصی دیگر مارک های چنین به عنوان Pepsodent کرم و TRESemmé نیز با استفاده از پلاستیک بازیافت شده.
پس از آن وجود دارد Ohria آیورودا است که باعث می شود محیط زیست و روغن پالم-محصولات رایگان (مرطوب کننده, لوسیون, رس, cataract, و غیره) و با استفاده از لیوان به جای بطری های پلاستیکی به این فروشگاه. در سال 2018 این برند نیز راه اندازی پنبه پارچه پارچه potlis باستانی و پایدار راه برای ذخیره اقلام و هدیه ارائه.

Hindustan Unilever (پدرم) هم اعلام کرده است به نصف کاهش استفاده از پلاستیک باکره سال 2025. آن را در سرمایه گذاری های چندگانه استفاده کنید (قابل استفاده مجدد و قابل تعویض) بسته ‘هیچ پلاستیکی’ راه حل ها (جایگزین بسته بندی مواد و محصولات) و کاهش در میزان پلاستیک موجود در بسته. در سال 2019 این شرکت نیز راه اندازی مراقبت شخصی برچسب عشق زیبایی و سیاره در هند با محصولات مانند شامپو مطبوع bodywashes و لوسیون بدن حاوی مواد تشکیل دهنده طبیعی و بسته بندی شده در 100% قابل بازیافت بطری های پلاستیکی.

غیر متمرکز فضای کاری

یک سال 2020 مطالعه مورد تجزیه و تحلیل مزایای زیست محیطی برای اقتصاد محلی با رشد قابل انعطاف فضاهای کاری در ثانویه شهرها و شهرستانها و در حومه شهر, مکان از شهرستانها عمده در 19 کشور جهان است. چهار مزایای اصلی پیدا شد…

ایجاد شغل

218 نفر شغل جدید ایجاد شده با انعطاف پذیری فضا. از این تعداد 121 مشاغل خواهد بود بر اساس در جامعه محلی

صرفه جویی در زمان

یک فلکسی کاری می توانید ذخیره کارکنان بر اساس وجود 7,416 ساعت در هر سال با کاهش رفت و آمد بار* * * *

ایجاد ارزش

$16.47 متر در هر سال از ارزش ناخالص اضافه کردن ایجاد شده است با ‘بیرونی شهر’ انعطاف پذیر کاری که $9.62 m خواهد بود برای حفظ اقتصاد محلی*

کربن صرفه جویی در

جدید خارجی-شهر’ انعطاف پذیری فضا می توانید ذخیره کنید 118 متریک تن گاز CO2 در هر سال

* به طور متوسط

منبع: فلکس اقتصاد 2020 گزارش Regus

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im