آمار کلاسیک-و-اجرای حرکت توسط BJP: کنگره بیش از عدالت Muralidhar را tranfer

کنگره به شدت انتقاد کرد در مرکز “نه مقدار کمی از کسانی که عدالت در کشور” و گفت: انتقال از ارشد دادگاه عالی دهلی نو شد قاضی SR Muralidhar بود که در جلسه مورد مربوط به BJP رهبران کلاسیک است hit-and-run بی عدالتی از بی جی پی دولت است. اخذ تاییدیه از کنگره خواست به politicise قوه قضائیه مسائل و نگهداری می شود که این یک روال انتقال.

اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد گفت در توییتر است که به خوبی حل و فصل شده است و به دنبال قاضی رضایت گرفته شد در حالی که انتقال او به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی. “توسط politicising روال انتقال, کنگره هنوز دوباره نمایش داده می شود آن اندک توجه به قوه قضائیه. مردم هند را رد کرد حزب کنگره و از این رو آن است که جهنم خم در از بین بردن خیلی از موسسات هند و گرامی داشتن به طور مداوم حمله به آنها” پراساد گفت.

Retorting به یک صدای جیر جیر سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی که ویژه CBI قاضی لویه بود منتقل پراساد گفت: این شورا در حکم شده است به خوبی حل و فصل توسط دیوان عالی کشور است. “این حزب است که مالکیت خصوصی از یک خانواده حق ندارد به سخنرانی در مورد اعتراض سخنرانی. خانواده این دوستان باید به طور معمول استفاده می شود سخت ترین کلمات در برابر دادگاه ارتش CAG PM و مردم هند,” او گفت:.

کنگره سخنگوی رئیس Randeep سینگ Surjewala گفت: BJP را فشار علیه قوه قضائیه و سیاست انتقام ایستاده در معرض توسط حرکت می کند. “دیروز قضات S Muralidhar و Talwant سینگ از دهلی HC نیمکت در زمان توجه داشته باشید BJP نقش رهبران در شورش ظ FIR در برابر آنها و به دستور پلیس دهلی به عمل مطابق با قانون اساسی,” او گفت.

“کل کشور است شگفت زده شده بودم اما مودی-شاه دولت گرفتار کینه توزی & استبداد. قوی و قوه قضائیه مستقل است و ستون فقرات این کشور است. قوه قضائیه محافظت شهروندان هند و قانون اساسی آن در موارد مهم در تاریخ کشور ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>