روشن به کشورهای که سرد محصولات ایمن صنعت خواستار FSSAI

شرکت های فروش فوم و نوشیدنی و بستنی و آب میوه ها خواسته اند که ایمنی مواد غذایی و استانداردهای اقتدار هند (FSSAI) برای روشن شدن به دولت که سرد محصولات برای مصرف ایمن هستند به عنوان کشور, هایش با Covid-19 بیماری همه گیر.

این می آید در زمانی که وجود داشته اند که نمونه هایی از مقامات محلی در برخی از کشورهای خاص مانند اوریسا Bihar, Jharkhand و بنگال غربی اجازه می دهد مغازه ها به فروش سرد محصولات هوادهی نوشیدنی, بستنی و آب میوه. مدیران صنعت گفت که در گجرات بیش از حد دولت اجازه می دهد مغازه ها به فروش فوم نوشیدنی.

نامه ای نوشته شده به FSSAI توسط فدراسیون هندی Chambers of Commerce & Industry (FICCI) اظهار داشت: “همانطور که همه ما آگاه هستند هیچ شواهدی وجود ندارد که Covid-19 همه گیر را می توان از طریق مواد غذایی و محصولات است اما در چندین ایالت از جمله بیهار و بنگال غربی Odisha و Jharkhand, محصولات مانند آب میوه های گازدار, نوشیدنی, بستنی و غیره هستند و نه مجاز به فروش می رسد توسط پلیس و مقامات محلی است. چند تا از این محصولات استفاده کشاورزان و تولید به عنوان مواد خام و سقوط در فروش خود را بر قیمت ها در مناطق روستایی است.”

هیچ شواهدی از لینک

این FSSAI اعلام کرده است که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که مواد غذایی است که “یک منبع به احتمال زیاد یا مسیر انتقال Covid-19 ویروس.” منابع گفت که هیچ یک از ICMR و موقعیتی که گزارش تا کنون پیشنهاد شده است که وجود هر گونه ارتباط بین مصرف سرد محصولات و Covid-19 عفونت است.

صنعت نمایندگان را به دنبال FSSAI دخالت و خواست مقامات ایمنی مواد غذایی به طور مستقیم از صفحه اصلی وزرای امور خارجه دولت به عنوان به خوبی به عنوان ایمنی مواد غذایی در کمیسیون به موضوع در جهت روشن در این زمینه به منطقه در سطح مقامات. “در میان این قطعیت یک جهت از FSSAI خواهد شد یک راه طولانی به تقویت مصرف کنندگان اعتماد به نفس و همچنین کمک به سازمان های رسیدگی به وضعیت بر روی زمین است. در چنین زمان و هر کوچک اطلاعات غلط و یا غیر علمی عمل می تواند منجر به سردرگمی و تصویر در اطراف ایمنی مواد غذایی, بخش نامه” دیده می شود BusinessLine, اعلام کرد.

“این امر می تواند مناسب برای ادعا می کنند که تمام مواد غذایی دسته بندی ها مطابق با ایمنی مواد غذایی و استانداردهای قانون و مقررات در سراسر مراحل ساخت (از جمله مواد اولیه/بسته بندی/مواد تشکیل دهنده و غیره.), ذخیره سازی و خرده فروشی. همه محصولات بلبرینگ FSSAI مجوز کاملا بی خطر هستند و می توان به مصرف بدون هیچ گونه ترس از گسترش هر گونه بیماری” FICCI نامه به FSSAI اعلام کرد.

ضروری محصول شرکت های مانند بسته بندی مواد غذایی و کالاهای اساسی مجاز به تولید این محصولات در میان مداوم مستند اما در حال اجرا گیاهان خود را در ظرفیت های پایین در خط با اجتماعی فاصله و پروتکل های بهداشت. “این واقعا کمک به شرکت های مواد غذایی که در حال حاضر در حال اجرا در ظرفیت پایین برای ادامه عملیات در سطح زمین در این استثنایی بار,” FICCI نامه اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de