کلارنس توماس همسر در میان فعالان محافظه کار پیشرو تهمت تلاش برای تدوین ‘دولت’ لیست آمار

از محافظه کار و دیوان عدالت کلارنس توماس رهبری تلاش برای حذف مقامات مظنون به تضعیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

شبکه ای از فعالان محافظه کار به رهبری Ginni توماس کمک به تدوین دقیق یادداشت بی وفا از مقامات دولتی آنها می خواهند اخراج با توجه به بیش از یک دوجین از منابع صحبت کرد که با Axios.

مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتمادی مردم در داخل کاخ سفید و دولت فدرال تشدید کرده است پس او اعلام جرم و تبرئه و او فکر می کند که دولت او با “مار” او می خواهد اخراج و جایگزین شده است.

یادداشت و ارسال به ناروا شامل سابق ناحیه کلمبیا, ایالات متحده وکیل جسی لیو که نامزدی برای بالا خزانه داری نقش خارج شد. یک منبع با آگاهی از این سند گفت: لیو را به اتهام سوء رفتارهای شامل امضای حکم پر کردن درخواست برای زمان زندان برای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین نه شارژ معاون سابق اف بی آی اندرو McCabe و نه اقدام جنایی ارجاع برخی از دیوان عدالت برت Kavanaugh به شاکیان.

یادداشت و گردآوری شده بیش از 18 ماه گذشته همچنین شامل پیشنهادات pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مردم به جای مقامات فعلی. توماس توصیه سابق عامل سرویس مخفی دن richard shaw برای امنیت داخلی یا مشاور ضد تروریسم نقش کلانتر دیوید کلارک برای بالا امنیت نقش و جمهوری خواه کالیفرنیا تشکر. Devin Nunes مشاور درک هاروی برای شورای امنیت ملی.

ریاست جمهوری پرسنل دفتر تعیین می شود که برخی از نامزدهای بالقوه همراه تصویب شد مناسب برای این شغل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>