ادعای کسر مالیات برای GST پرداخت حق بیمه

Before buying an insurance policy, it is important to compare prices across various policies. قبل از خرید یک بیمه نامه مهم است که به مقایسه قیمت ها در سراسر سیاست های مختلف.

با Kapil رعنا

در بخش 80C و 80D از مالیات بر درآمد, قانون سال 1961 مالیات دهندگان مجاز به ادعا می کنند مالیات سود در حق بیمه پرداخت شده برای بیمه عمر و برنامه های بیمه درمانی. این کمک می کند تا به ترویج عادت سرمایه گذاری در بیمه نامه در میان مردم است. در حالی که بسیاری از مردم آگاه هستند از مالیات بر سود در پرداخت حق بیمه برای بیمه آنها ناآشنا با مشابه سود برای GST پرداخت حق بیمه. به عبارت دیگر مالیات دهندگان می توانید فایده مالیات سود در بیمه حق بیمه به عنوان یک کل از جمله GST پرداخت می شود طبق سیاست.

اخبار مرتبط

قبل از خرید یک بیمه نامه مهم است که به مقایسه قیمت ها در سراسر سیاست های مختلف. در بالای هزینه-عناصر خاص بیمه حق بیمه از قبیل مرگ و میر مبلغ بیمه شخص نیز نیاز به پرداخت هزینه کالا و خدمات مالیات (GST). قابل اجرا GST رای بستگی به نوع بیمه است که شما را انتخاب کرده اند.

بهره مندی از معافیت مالیاتی در GST
کسی که avails خدمات از یک فروشنده مسئول پرداخت GST همراه با ارزش واقعی این خدمات است. مالیات دهندگان ادعا می کنند می تواند مزایای مالیاتی در بخش 80C و 80D در کل مبلغ پرداخت شده به عنوان حق بیمه برای ادامه یک سیاست بیمه. از آنجا که سیاست متوقف می شود فعال بدون پرداخت GST مالیات دهندگان به طور خودکار می تواند ادعا می کنند تمام مبلغ از جمله GST به عنوان مالیات کسر تحت بیمه. مطمئن شوید که شما نگه داشتن اسناد و مدارک مربوط به پرداخت حق بیمه, نشان دادن هر دو GST و پرداخت حق بیمه نسبت به بیمه خود را به عنوان یک مدرک معتبر.

مبلغ پرداخت شده به عنوان GST واجد شرایط برای معافیت مالیاتی موضوع به محدودیت های موجود برای سرمایه گذاری در زیر بخش خاص است. برای مثال بیایید در نظر یک فرد دارای یک طرح بیمه عمر با حق بیمه سالانه از 10 ، 000 تومان که یک GST تومان 1,800 وضع است. از این رو از مجموع کل حق بیمه به تومان 11,800 که می توان ادعا کرد که به عنوان مالیات کسر در بخش 80C برای پرداخت حق بیمه نسبت به بیمه نامه. اگر یک فرد B دارای یک سیاست بیمه با حق بیمه سالانه تومان 8,000 او پرداخت خواهد شد GST تومان 1,440. کل حق بیمه به تومان 9,440 که می توان ادعا کرد که به عنوان یک کسر مالیات در بخش 80D.

با وجود افزایش کلی قیمت بیمه نامه GST افزایش رقابت میان شرکت های بیمه. به منظور جذب خریداران جدید شرکت های بیمه در نظر گرفتن مراحل مختلف از جمله کاهش قیمت ها با به حداقل رساندن هزینه های مربوط به سیاست و سایر عوامل مشابه است که اضافه کردن به کل هزینه از سیاست. علاوه بر این به ایستادگی کردن از دیگر رقبا ارائه دهندگان خدمات بیمه ممکن است شروع به اتخاذ پیشرفت های تکنولوژیکی برای ساده سازی مراحل خرید بیمه نامه و یا پر از ادعا.

در مجموع اجرای GST شده است مفید برای خریداران که محدود معیارهای خود را برای قیمت گذاری در حالی که تصمیم گیری برای خرید یک بیمه نامه است. استفاده مناسب از فن آوری می تواند اجازه می دهد بیمه خریدار به انتخاب حق بیمه برنامه توان آن را به سلامت و یا مدت طرح بیمه ارائه می دهد که برای محافظت از عزیزان خود را در برابر هر گونه بی سابقه حوادث.

نویسنده رئیس هیئت مدیره و بنیانگذار HostBooks محدود

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im